Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1539 Wątki)

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :)

Data utworzenia : 2013-12-23 00:04 | Ostatni komentarz 2013-12-27 12:55

Redakcja LOVI

2768 Odsłony
14 Komentarze

Kochane Mamy :) Przyjmijcie wraz ze swoimi rodzinami świąteczne życzenia :) od nas - Redakcji LOVI (prosimy powiększyć obrazek) oraz od siebie nawzajem :) Niech magia świąt otuli wszystkie serca :)

2013-12-27 12:55

Mimo, że już po świętach, ja również dziękuję za życzenia :) Nie wiedziałam o istnieniu tego wątku do dziś, dlatego przydałaby się informacja o nowych wątkach :)

2013-12-25 21:59

Dziękuję bardzo Droga Redakcjo jeszcze raz :) Cieszę się, że jesteście, powiem to jeszcze raz, bo to tylko dlatego, ze jest to forum ja karmie dziecko piersia i wiem znacznie wiecej niz wiedzialam zanim tu trafilam... Dziewczyny wam powiem, ze sie z wami zzylam i strasznie jestem wdzieczna za wasza pomoc i obecnosc :) WESOŁYCH ŚWIĄT! Oby przyszly rok byl dla was lepszy niz obecny, przyszlym mamom bezbolesnego porodu zycze a obecnym mamom pociechy z pociech i parterow :*

2013-12-25 19:09

Dziekujemy pięknie za życzenia My również zyczymy Wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim spełnienia marzeń i oby to miejsce było miejscem spotkań przyszłych rodziców i tych którzy juz nimi są, którzy chcą wymieniać się swoja wiedza i doświadczeniami. Przy okazji dziekujemy za to, ze jesteście :-D WESOLYCH ŚWIĄT

2013-12-25 18:23

Radości, pogody ducha, pociechy z dzieci i spełnienia marzeń, a także zdrowia dla dzieci i dla siebie, oraz wszystkiego dobrego dla mam i tatusiów z forum i oczywiście dla redakcji

2013-12-25 12:48

Przemiłej chwili podczas Wigilii, marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia wrażeń moc w Sylwestrową noc Wesołych Świąt!

2013-12-25 12:21

Bardzo dziękujemy i również wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT :):):)

2013-12-24 22:22

My również wszystkiego najlepszego na te święta, cudownych chwil w gronie najbliższych osób, chwili refleksji i wytchnienia od problemów dnia codziennego i dużo , dużo uśmiechu dla was wszystkich i całej Redakcji Lovi przesyła Jaś i Małgosia

2013-12-24 14:50

Zarówno dla redakcji, jak i dla wszystkich dziewczyn dla których forum stało się nieodłączną częścią życia życzymy zdrowych, pogodnych, rodzinnych i spokojnych Świąt! Mam nadzieję, że te kilka świątecznych dni będzie dla Was okazją do odpoczynku i nabrania nowych sił do wychowywania naszych kochanych dzieciaczków :)