Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Plany na Sylwestra

Data utworzenia : 2013-12-03 15:02 | Ostatni komentarz 2014-11-26 22:36

mamabasia

5220 Odsłony
36 Komentarze

Dziewczyny macie jakieś plany na Sylwestra? Może jakiś bal, domówka, albo grono rodzinne ? My jeszcze nie postanowiliśmy, ale chyba zostaniemy w domku ze względu na córeczkę, bo jest jeszcze za mała na takie imprezy, może zaproszę swoją siostrę i jej chłopaka i spędzimy Sylwestra tak spokojnie , bo za ścianą będzie spała Madzia ;)

2013-12-03 20:55

o! u mnie podobnie jak u Basi i lipki. Na pewno biala sala :P moze rodzice wpadna, ale nie wiem... wolalabym spedzic ten czas tylko z mezem, zwlaszcza, ze ostatnio jestem ciagle tak zmeczona, ze walcze codziennie z potwornym bolem glowy i bez apapu nie daje rady :/ pewnie dotrwam do polnocy i ide spac :P

2013-12-03 17:21

Ja spędzam sylwestra z dwójką - moim dwoma mężczyznami; ))) A o północy wybieramy się na plac przed kościołem by wspólnie z znajomymi i dalszą rodziną poskładać sobie życzenia i obejrzeć pokaz fajerwerek; )) Akurat o północy Kasjan ostatnio nie śpi przez godzinkę, więc w sam raz..; )) Mam nadzieję, że wypali; )

2013-12-03 15:56

My w tym roku świętujemy rodzinnie na białej sali :-D

2013-12-03 15:12

ja w tegorocznego sylwestra zamierzam być barmanką w mlecznym barze " u Basi" :))) biorę pod uwagę wyłącznie "piżama party" hihi