Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Filmy na długie jesienne wieczory - na ekranie i w kinie

Data utworzenia : 2013-11-05 18:45 | Ostatni komentarz 2015-11-20 08:05

Basia1984

7302 Odsłony
61 Komentarze

Szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam, chciałam Wam polecić zjawiskowy i wzruszający film dokumentalny, mogłabym oglądać go milion razy i za każdym będzie mnie tak samo fascynował :) nawet narzeczony czasem wspomina o bobasach z filmu, tak samo jak moja mama i w sumie każdy kto go obejrzał... Film to historia czwórki różnych dzieci, urodzonych w różnych zakątkach świata, obserwujemy ich rozwój aż do pierwszych samodzielnych kroczków , różnice w pielęgnacji i wychowaniu, życiu rodzinnym , ale przede wszystkim niesamowite postępy i chęć poznania świata. Tytuł oryginalny : "Babies the movie" polski tytuł "Bobasy", rok 2011 . poniżej linki do zwiastunu i filmiku pokazującego starszych już bohaterów : http://www.youtube.com/watch?v=fBXU3u_BziA http://www.youtube.com/watch?v=s7Z8IokSwQU Mamusie! Podzielcie się wrażeniami jeśli widziałyście, a może polecicie swoje ulubione filmy? ----- Hej ja ostatnio nie bardzo mam czas na oglądanie filmów ale chętnie coś ciekawego bym obejrzała tylko zawsze mam problem co. Może któraś oglądała coś ciekawego, cos co możecie polecić. Mąż ma urodziny i też chciałabym zrobić niespodziankę i nie wiem na co lekkiego mogę go zabrać?

2015-11-20 08:05

Listy do M 2 mnie rozczarowaly , nie było tyle humoru co w pierwszej części.

2015-11-17 18:53

A w sumie jestem bardzo tolerancyjna dla przeróżnych rodzai filmów najbardziej mi zależy na tym żeby film był ciekawy i mnie nie znudził :-)

2015-11-16 21:15

z horrorów Kobieta w czerni. Ostatnio z fajnych które oglądaliśmy z mężem to poprawczak, nasza klasa. Mnie podobał sie gwiazd naszych wina, zaginiona dziewczyna. Pod Mocnym Aniołem też jest fajny, jestem bogiem też super (nie mylić z jesteś bogiem) snajper - coś dla facetów ale mnie też się podobał, Noe wybrany przez Boga, dawca pamięci. To zależy jaki gatunek cię interesuje.

2015-11-16 18:25

Lenka a znasz jeszcze jakieś tytuły fajnych takich filmów może byś mi coś poleciła??

2015-11-16 17:15

Roxi sa ogolnie 3 czesci tego filmu, moj maz uwielbia horrory i czesto je ogladamy :)

2015-11-16 15:22

Może się skusze na ten horror :-)

2015-11-15 21:27

Ja już bardzo wiele oglądałam filmów, kiedyś uwielbiałam horrory, teraz przeważają melodramaty, a jak są kostiumowe, to już po prostu kocham, kocham, kocham. Może macie jakieś na polecenie? :) Zobaczymy, czy jeszcze jest jakiś ,którego nie oglądałam hehe :D

2015-11-15 17:27

o ludzie oglądałam naznaczony i nie mogłam spać przez miesiąc :(