Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Nasz serwis - gorąca prośba o pomoc

Data utworzenia : 2013-10-08 21:34 | Ostatni komentarz 2015-11-24 15:54

Redakcja LOVI

10141 Odsłony
84 Komentarze

Kochani, Duża część z Was jest z nami od początku, czyli od stycznia tego roku, a część dołączyła niedawno. Ale większość jeszcze pamięta w jaki sposób do nas trafiła:-) Bardzo zależy nam na tym, by nasz serwis był zarazem funkcjonalny i prosty w obsłudze jak również bogaty w wiedzę merytoryczną i bardzo pomocny przyszłym i początkującym rodzicom. Dlatego Wasza wiedza, spostrzeżenia i SZCZERE opinie są dla nas ogromnie ważne. Czekamy z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi. Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Dla osób, które podzielą się wyczerpująco i szczerze swoimi spostrzeżeniami przygotowaliśmy miłe niespodzianki:-) Pamiętajcie, to nie konkurs piękności, ale kawa na ławę. Dlatego prosimy Was o odpowiedź na poniższe pytania lub przynajmniej na wybrane z nich: 0) co Was skłoniło do odwiedzenia po raz pierwszy naszego serwisu 1) czy gdy trafiliście do naszego serwisu, łatwo było Wam odszukać informacje, których poszukiwaliście? 2) czy według Was nawigacja w serwisie jest przyjazna i umożliwia łatwe odszukanie informacji i poruszanie na stronie? 3) Czy łatwo Wam odnaleźć wszystkie artykuły z poszczególnych sekcji? 4) czy korzystaliście z wiedzy w postaci filmów? Łatwo było je odnaleźć? 5) czego obecnie najczęściej szukacie w naszym serwisie? w jakim celu najczęściej wchodzicie na nasz serwis? 6) czy prezentacja treści na stronie głównej serwisu jest czytelna? 7) jak oceniacie nasz serwis w porównaniu z innymi z których najczęściej korzystacie? 8) Co jest najmocniejszą stroną naszego serwisu? 9) Co jest najsłabszą stroną naszego serwisu? 10) gdybyście mieli ocenić estetykę naszej strony od 1 do 10, ile punktów byście przyznali? 11) gdybyście mieli ocenić bogactwo i wartość merytoryczną treści od 1 do 10, ile punktów byście przyznali? 12) Czy według Was proponowane narzędzia na stronie (kurs karmienia piersią, kalendarz ciąży, pomoc laktacyjna, kalendarz aktywnego rodzicielstwa, schematy żywienia) są łatwo dostępne i dla Was przydatne? Bardzo liczymy na Waszą pomoc:-) Redakcja LOVI

2015-11-24 15:54

Bardzo przepraszam za chaotyczną wypowiedź. 0) Gdy zakupiłam butelkę LOVI chciałam i mi się spodobała chciałam zobaczyć inne produkty tej firmy. Po czasie dowiedziałam się o konkursie i zmotywowało mnie to do przeglądnięcia serwisu. Po kilku miesiącach podczytywania wreszcie się zarejestrowałam. 1) Tak, nie miałam z tym problemów. 2) Tak, nie miałam z tym problemów. 3) Tak, nie miałam z tym problemów. 4) Nie ukrywam ,że rzadko zdarza mi się oglądać film w serwisie. Gdy już szukałam czegoś konkretnego to bez problemu znalazłam. 5) Początkowo szukałam informacji na temat karmienie piersią i butelką . Teraz bardziej interesują mnie tematy związane ze zdrowiem , dietą i wychowaniem dziecka. 6) Tak , jest przejrzysta i czytelna. 7) Serwis LOVI jest łatwy w nawigacji, czytelny i estetycznie wykonany. Na forum brakuje mi informacji o nieprzeczytanych watkach (pogrubiony tekst gdy czegoś nie czytałam) . Wielkim plusem LOVI jest doradctwo eksperta , pomoc ze strony położnych jest cenne. Nie ma tego na innych forach. Czytam też inne portale dla dzieci, ale tam panuje chaos w porównaniu z LOVI 8) Porady specjalistów oraz atmosfera 9) Na forum ciężko odróżnić watki przeczytanych od tych nieprzeczytanych. Konkurencja też ma wersje w postaci aplikacji na androida. 10) 10 11) 10 12) Jest bardzo przydatne.

2015-09-07 11:18

Drogie Lovi Jestem tu od chyba 3 dni i dopiero poznaje wszystko jak działa:) Dzięki temu na świeżo mogę opisać wszelkie moje refleksje i spostrzeżenia :D W pierwszy dzień sprawdzając funkcję serwisu dodałam nowy wątek który okazało się, że zdublowałam nie będąc świadomą tego :) Na Waszą reakcje nie było trzeba długo czekać (to oznaka, że czuwacie i się interesujecie co mi zaimponowało bo forum jest już bardzo szerokie i rozwinięte) bo wczoraj przyszło upomnienie i informacja o usunięciu wątku. Mam tylko nadzieje, że przez własną niezgrabność nie zaszkodziłam sobie i większe konsekwencje nie zostaną wysunięte. Tyle na wstępie, a teraz przechodzę szybciutko do Waszych pytań :P 0) Waszą stronę odwiedziłam dzięki informacji na facebooku i między innymi w poszukiwaniu ( u źródła) informacji o konkretnych Waszych produktach, a także opiniach na ich temat. 1) dość szybko przyzwyczaiłam się do szaty graficznej (nawet mi się podoba) i do Waszej strony, uważam, że jest ona stosunkowo intuicyjna więc dość szybko ogarnęłam temat :) 2) na początku jak już wspominałam troszkę się pogubiłam (ale to na forum) co poskutkowało zdublowaniem postu były to jednak moje pierwsze chwile z Wami, więc wybaczcie mi to :) 3) Jak to mówią "dla chcącego nic trudnego" wystarczy chwilka czasu, a wszystko idzie znaleźć czego się szuka 4)Do sekcji z filmami jeszcze nie doszłam, ale w najbliższym czasie planuję zaglądnąć i w to miejsce :) 5)najczęściej czytam Wasze artykuły i opinie innych mam czy osób, bardzo pomocne są również opinie o produktach dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych stresów w trakcie zakupów. 6) jak dla mnie - brak zarzutów :) 7) jest czytelny, intuicyjny, a szata graficzna bardzo delikatna i gustowna 8) Mimo ciągłego (szybkiego) rozwoju ciągle interesujecie się również forum, pilnujecie by wątki się nie dublowały, zamykacie je i trzymacie wszystko w ryzach, zazwyczaj szczególnie fora zostawiane są same sobie i w ten sposób prosperują 9) Na to pytanie chyba zbyt krótko się "znamy" abym mogła w pełni obiektywnie odpowiedzieć :D 10) bez słodzenia myślę, że 9 się należy 11) Tutaj z czystym sumieniem pełna dycha 12) Niniejsze narzędzia są łatwo dostępne, co do ich przydatności to jeszcze nie w pełni je wykorzystałam, a niektórych już pewnie nie zdążę wykorzystać więc nie będę się wypowiadać o czym czego nie wiem/nie znam;D

2015-08-21 15:44

Droga redakcjo ♥ ♥ ♥ 0* Będąc w ciąży miałam dość sporo czasu więc przeglądałam różne strony, Lovi reklamowało produkty do testowania więc się zalogowałam. Jednak w ciąży nie miałam odpowiedniej wiedzy żeby komukolwiek pomagać i zapomniałam o Was:/ Kiedy pojawiła się córka potrzebowałam pomocy więc napisałam wątek i tak zostałam;) 1*Dość łatwo chociaż początki łatwe nie były;) 2*Ułatwia jednak można by było rozdzielić artykuły od wątków, wtedy miała bym tylko to co mnie najbardziej interesuje i szybciej znalazłabym to co mnie interesuje. 3* W miarę, chociaż mógłby być wyraźniejszy podział artykułów i wątków 4* Oj bardzo przydatne były filmiki i oglądałam je na początku:) i bardzo mi się podobały 5*trochę z przyzwyczajenia, ciekawi mnie jak się rozwijają poszczególne wątki, jeśli ktoś potrzebuje pomocy staram się w miarę możliwości pomagać. Jest to też pewnego rodzaju odskocznia od dnia codziennego. Wiem również że mogę liczyć na dziewczyny w razie jakiegoś problemu. 6* Jak najbardziej,wszystko jest czytelne, bez zbędnych reklam i niepotrzebnych informacji. 7* Jestem zalogowana na canpolu jednak nie zachęca mnie do korzystania... Korzystam tylko z Lovi. 8* Najważniejsze jest to że możemy liczyć na pomoc dziewczyn jak i lekarzy. A dodatkowo skorzystać z miłych upominków:) 9* Nie bardzo wiem jak by to rozwiązać ale w niektórych wątkach są naprawdę spore i wyczerpujące wypowiedzi jednak po kilkudziesięciu wpisach później wypowiedź się gubi a nowa osoba nie jest w stanie przewertować np. 50 stron na raz. 10* jak najbardziej 10 jestem zakochana w przejrzystości na forum i kolorystyce ♥ 11* 10 12* bardzo przydatne funkcje chociaż nie o wszystkich wiedziałam, przez coraz mniejsza ilość czasu. Zajrzę na pewno;)

2015-08-20 15:57

Niedawno odkryłam ten wątek i zmotywowałam się do napisania moich uwag :-) 0 – Nie znałam tego forum w ogóle. Zupełnie przypadkowo gdzieś na innej stronie internetowej (nie pamiętam jakiej) zauważyłam konkurs z Waszymi kubkami Lovi – FOTOKONKURS „Wiosennie mi” – kubki tak mi się spodobały i tak mnie zauroczyły, że postanowiłam się zarejestrować i wziąć w nim udział – i mój pierwszy wpis był chyba właśnie w tym konkursie" :-) a potem zaczęłam przeglądać strone, forum, wypowiedzi – wszystko było takie przejrzyste, ze postanowiłam, że będę tu pisała (dodam, że jak na początku nie podoba mi się strona bo np. jest za dużo naćkane to w ogóle nie zabieram się za przeglądanie, wychodzę a tutaj nie miałam takiego odczucia). 1 – ja nie miałam z tym problem, tak jak już napisałam powyżej, jakby strona na pierwszy rzut oka nie spodobała mi się to bym od razu z niej wyszła i nie zagłębiała się dalej a ta strona jest dla mnie przejrzysta – wiadomo, że musiałam się z nią zapoznać, ale nie jest tu naćkane nie wiadomo ile informacji na raz. 2 - Wyszukiwarka działa według mnie dobrze, jak potrzebuje jakichś informacji i wpiszę dane słowo to zaraz mam i to mi się podoba, że najpierw wyskakuję wątek dotyczący mojego szukanego słowa/tematu a następnie słówko w wątku. 3- Można łatwo zauważyć, ze po wybraniu odpowiedniej sekcji artykuły są wyszczególnione. Nie mam z tym żadnego problemu, z resztą w moim przypadku to jest tak, że przeglądam je po kolei, więc potem jak chce sobie coś przypomnieć to wpisuje hasłami znajduje. 4- nie korzystałam z filmików, ponieważ z laptopa najczęściej korzystam jak dzieci śpią :-) A jak śpią to nie chce kusić losu i mieć spokój:-) 5 Podoba mi się to, że; jak mam jakiś problem, wątpliwość związaną z moimi dziećmi, wyszukuje danego tematu (jak nie ma tworzę) zadaje pytanie i za chwilę mam „sto” odpowiedzi od doświadczonych mam, które albo znalazły się w podobnej sytuacji, albo wiedzą jak można pomóc – jest pytanie i za chwile jest odpowiedź – REWELACJA jak dla mnie, to mnie też uspokaja. Kolejna sprawa to kontakt z ludźmi – internetowy, ale kontakt, „rozmowa”, dyskusja, rozmowa z mamami, z którymi można podzielić się doświadczeniem, wiedzą, można się czegoś nauczyć. To są osoby, z którymi w jakiś tam sposób można się zżyć, poznaje się je, przynajmniej ja tak mam, że już „znam” niektóre mamy, ich dzieci, rodziny, co prawda nie z imienia i nazwiska, ale wiem którą o co zapytać, wiem która ma jakie dzieci - myślę, że prawdziwe, nie wymyślone:-) Następna sprawa to taka, że lubię pisać na klawiaturze :-) może to błahy powód, ale mnie pisanie odpręża i pomaga (pracowałam przed komputerem i brakuje mi tego, a jestem już 3 rok w domu) Następna wprawa do konkursy, nagrody, które też motywują do całego pisania i zapoznawania się i nie ma co się oszukiwać, bo każda z nas liczy na nagrodę :-) 6 Prezentacja treści na stronie głównej serwisu jest czytelna i tak jak napisałam, nie jest to strona, na której jest nawalone nie wiadomo ile, czcionka jest według mnie odpowiednia, wyrazista, ale nie razi w oczy, czego też nie lubię. 7 – W danej chwili nie mam za wiele stron z których bym często korzystała. Zarejestrowałam się też ostatnio na stronie Canpola – strone już kiedyś widziałam, ale na pierwszy rzut oka nie zachęciła mnie do zagłębienia się w nią, teraz jak już ją poznałam, to jest łatwiej mi ocenić. Strona Lovi jest lepi przejrzyściej choć Canpol po zapoznaniu też jest ok. Czytam też często informację na stronie http://wizaz.pl/ - strona ogólnie mi się nie podoba, nie mam tam konta jedynie przeczytam to co mi potrzeba, jest tak za kolorowo, za dużo zdjęć, wszystko mnie razi. Na Lovi podoba mi się ten spokój i ton w kolorach. Po za tym na Lovi nie wyskakują mi reklamy!!!!! a to ważne!!!! 8 –Myślę, ze artykuły – są bardzo fajnie napisane, nie są zbyt długie, a konkretne i treściwe. Strona jest bardzo czytelna, spokojna, nie zmienia się! Wszystko jest na swoim miejscu – nie ma ataków informacyjnych. Kolejna to mamy, które odpisują od razu na zadane pytanie i które pilnują aby forum działało sprawnie, pilnują aby wątki nie powtarzały się, abyśmy pisali na temat:-) Forum jest fajne pod tym względem że jest tu normalna dyskusja na temat – nikt nikogo nie obraża, nie wyzywa, wszystko jest kulturalnie i mamy nie piszą, żeby pisać, tylko starają się wnosić coś mądrego do wątku. Myślę, że motywacją też jest to, że w każdym miesiącu można coś otrzymać od redakcji. 9 – Trochę wątków się powtarza, super, że mamy reagują na to i piszą, ale LOVI ze swojej strony powinno też od czasu do czasu zareagować, „czyścić,” przerzucać. Dobrze by było, aby Lovi też reagowało jak my zboczymy z tematu w wątku, ja akurat tego nie lubię, choć wiem że sama też rzucę się w wir pisania i ciągnę niewłaściwy temat, ale na pewno nie fajnie jak nowa mama zagląda w wątek np. o karmieniu piersią a tam cała strona o becikowym…Lovi ze swojej strony powinno napisać hasło „Stop” i nas sprostować  Już kiedyś chyba o tym pisałam – przydały by się takie suwaczki po loginami dziewczyn, informujące w jakim wieku ma się dzieci, ale nie jest to jakieś bardzo istotne. 10 - 10 11 – 10 12 –Zajrzałam kilka razy jak czegoś chciałam się dowiedzieć . Mi odpowiadają te porady, są fajnie napisane, nie za długie, konkretne.

2015-08-01 00:29

Nasza redakcjo kochana Która codziennie pisze artykuły i nie jest tym zmachana :) Każdej mamie chce pomagać i nic za to nie wymagać Nagrody od Was są odjechane a dzieciaczki gdy je widzą są całe zaryczane Więc w podzięce za wielkie trudy wypełniamy tą ankietę i nie bądźmy marudy :) Dziękujemy za ten serwer :) o - Urodziłam pierwsze dziecko więc byłam ciekawa jak postępują inne mamy i w dodatku są tu artykuły bardzo ciekawe 1- Na początku miałam trudności z wyszukiwarką dlatego jeden z moich wątków powtórzył się 2 - Raczej jest ok, ale moglibyście jakoś zaznaczyć że ta przeglądarka jest do forum, a ta do artykułów 3 - Ja cały czas się tego uczę ale wychodzi mi to już coraz lepiej :) 4 - W filmy jeszcze się nie zagłębiałam 5 - Na początku ja miałam problem i chciałam go rozwiązać, teraz z ciekawości jak inne mamy bądź przyszłe mamy sobie radzą a jak mogę im jeszcze pomóc to mam z tego radochę :) 6 - Bardzo czytelna 7 - Już nie korzystam z innego tylko z Waszego 8 - NAJMOCNIEJSZA STRONA to to że mamy mogą sobie swobodnie porozmawiać, są ciekawe informacje serwer dział bez zarzutu nic się nie zacina po mimo że jest tyle mam :) 9 - NAJSŁABSZA STRONA .... ???? ... Hymn.... Szkoda że nie idzie zablokować jakoś naszych wpisów żeby po fejsie nie latały nasze wypowiedzi :( 10 - 10 11 - 10 12 - Ja uwielbiam kalendarz aktywnego rodzica jest odjazdowy :)

2015-07-30 13:20

Droga Redakcji kolej na moja wypowiedz Po pierwsze i najważniejsze KOCHAM WAS <3 <3 * 0 - co mnie skłoniło to proste byłam świeżo upieczoną mamą która szukała pomocy informacji wsparcia duchowego * 1 - informacje jakich poszukiwałam i nadal poszukuje było i jest bardzo łatwo odnalezć wszystko co mnie interesuje i pytania które mnie nurtują znajduję bardzo wyczerpujące odpowiedzi * 2 - moim zdanie bardzo łatwo można się odnalezć w serwisie i nie powinno być z tym najmniejszego problemu * 3 - oczywiście odnalezienie jakich kolwiek artykułów jest banalnie proste * 4 - szczerze to z filmów rzadko korzystam lubię czytać więc wole artykuły ale ich znalezienie nie sprawia mi żadnego problemu * 5 - Najczęściej wchodze na stronke aby poszukać informacji dotyczących wychowania i pielęgnacji dziecka ale również żeby zobaczyć co tam nowego u dziewczyn forumowiczek * 6 - oczywiście prezentacja treści znajdujących się na stronie jest jak najbardziej czytelna * 7 - Wasz serwis jest mega nie do porównania w ogóle z innymi jak już pisałam KOCHAM WAS * 8 - Najmocniejszą stroną moim zdaniem jest duża ilość wiedzy jaka jest tu skumulowana w jednym miejscu przejzyście na temat i z sensem * 9 - brak możliwości pisania pisania wiadomości prywatnych często bardzo przydatna funkcja i brak aplikacji mobilnej na telefon często korzystam z telefonu wchodząc na forum i wygodniej by było jak by coś takiego powstało No i jeszcze może większą ilość komentarzy znajdującej się na jednej stronie gubimy się nieraz w własnych wypowiedziach :-) * 10 - moim zdaniem max :-) 10 na 10 jak dla mnie bomba wszystko mi się podoba * 11 - 9-10 jest mnóstwo informacji z których korzystam * 12 - Oczywiście że są łatwo dostępne a pomocne bardzo korzystam bardzo często Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę :-)

2015-07-29 23:09

Uzupełniałam sobie ten wpis sukcesywnie, bo wymagał jednak czasu i przemyśleń, ale że jestem już na forum od 3 miesięcy to postanowiłam podzielić się swymi uwagami. 0) na stronie bloga bakusiowo.pl organizowany był konkurs gdzie nagrodami były smoczki Lovi, których wyłącznie używa mój córka i tam znalazłam przekierowanie na stronę Lovi 1) początkowo gubiłam się w gąszczu wątków w sekcjach, kilka tygodni zajęło mi rozpracowanie forum jak i odnajdywanie interesujących mnie zagadnień w wyszukiwarce, a teraz to betka 2) tak jest dość prosta i przejrzysta 3) raczej tak, mogłoby ewentualnie wyświetlać się więcej artykułów z listy tematycznej na jednej stronie 4) tak, wystarczy przesunąć myszkę nieco niżej. Żałuję, że odnalazłam stronę tak późno, bo wiedza w nich zawarta był mi potrzebna dużo wcześniej. Ale jakiś czas temu znalazłam poradnik, z którego uczyłam się wszystkiego o karmieniu będąc w ciąży. Był to poradnik Lovi :-) 5) najczęściej wchodzę na forum a najbardziej interesują mnie sekcje : zdrowie, karmienie piersią, noworodek i niemowlę oraz pielęgnacja, a z sentymentu ciąża i poród. 6) w polskiej i angielskiej wersji bardzo, w innych wersjach językowych mniej :-) 7) w samych superlatywach, ocena maksymalna na założonej skali 8) ogrom wiedzy zarówno ze strony profesjonalistów jak i doświadczonych mam, w wielu kwestiach przejrzałam na oczy, i każdego dnia czytając forum zdobywam nową, aktualną wiedzę na temat macierzyństwa. Bardzo wygodna jest też opcja możliwości edytowania treści wpisu, bo często korzystam z urządzeń mobilnych na których zdarza mi się popełnić błędy językowe. A tak za jakiś czas mogę je skorygować na spokojnie z komputera stacjonarnego. 9) brak możliwości kontaktu prywatnego z innymi użytkownikami forum, ale widziałam wpis redakcji o pośredniczeniu w tej kwestii :-). Lepiej byłoby też gdyby na jednej stronie pojawiało się więcej komentarzy, bo wydaje mi się że ilość miejsca jest dość mała i czasami gubi się cenne wypowiedzi, które zostały na poprzedniej stronie. A tak bardzo na bieżąco można byłoby bardziej chronić prywatność forumowiczów, bo nasze wpisy niejednokrotnie traktują o bardzo intymnych sprawach. 10) 9 11) 10 12) obecnie z w narzędzi najczęściej zaglądam na kalendarz aktywnego rodzicielstwa, ale pozostałe są rewelacyjne. pozdrawiam

2015-06-25 16:30

0 - W ciazy wyszukiwalam informacji o dzieciach pielegnacji i innych i wyszukiwarga google znalazla forum Lovi :) 1 - Informacje wyszukuje sie bardzo latwo dzieki wyszukiwarce a nawet jesli czegos sie nie znalazlo zawsze mozna bylo zapytac piszac nowy temat i ktos odpowiedzial lub skierowal na odpowiednia strone 2 - Tak, wszystko jest proste i przejrzyste :) 3 - poczatkujacym chyba sprawia to problemy ale mysle ze jak ktos jest tu dluzej to potem wszystko wydaje sie byc banalne 4 - tak bardzo czesto ogladam filmiki zamieszczone przez redakcje sa bardzo pomocne 5 - na poczatku szukalam informacji a z biegiem czasu znalazlam bardzo mila atmosfere ktora jest odskocznia od dnia codziennego :) 6 - oczywiscie ze tak 7 - nie mam porownania poniewaz tylko forum lovi tak mnie uzeklo ze zostalam tu na dluzej i ciagle chetnie tu zagladam :) 8 - To ze kazda z nas jest tu rozna, nie patrzymy na wiek ani na staz maciezynstwa nikt nie jest ani gorszy ani lepszy a jesli jest potrzeba redakcja Loi zawsze wyciaga pomocna reke :) 9 - to ze watki sa podwajane i czasami tkwia i smieca forum. 10 - 10 11 - 10 12 - Tak takie informacje zawsze sie przydaja szczegulnie swierzo upieczonym mamom :) pozdrawiam :)