Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Praca własny biznes

Data utworzenia : 2019-03-01 14:04 | Ostatni komentarz 2024-02-27 14:58

Monika.T

1920 Odsłony
35 Komentarze

Czy któraś z mam pracuje w domu po porodzie? Jak tak jaka to praca? Może zalozylyscie własny biznes jak tak to jaki? Chciałabym jakoś dorobić ale przy tym nie zostawiając córeczki pod opieką innych

2024-02-27 14:58

Kilka lat prowadziłam własny, mały biznes (online) i to jednak nie jest takie proste i fajne jakby się na początku wydawało.. Ogólnie chyba więcej pracy niż na etacie, plusem było, że jak dziecko chore to byłam w domu. Ale ostatecznie pokonały mnie podatki i koszta, wiecznie od wszystkiego trzeba było płacić:(..

2024-02-26 21:42

Dobry pomysł to połowa sukcesu. Trzeba też mieć fundusze na start i liczyć się z tym że od razu może nie pójść 

2024-02-26 16:58

Ważne żeby mieć dobry pomysł na biznes 

2024-02-26 16:41

Ah nie zawsze jest się gotowym by podjąć decyzje o własnym biznesie 

2024-02-26 00:00

Czy jesteś gotowy, aby odblokować tajemnice rozwoju biznesu? Przygotuj się na magię BDO Number! Ten rewolucyjny system został zaprojektowany, aby pomóc Ci wznieść Twój biznes na nowe wyżyny, dostarczając Ci narzędzi i wiedzy, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Dzięki BDO Number możesz odkryć sekrety rozwoju biznesu, które zbyt długo były przed Tobą ukryte. Nadszedł czas, aby uwolnić swój pełny potencjał i obserwować, jak Twój biznes kwitnie! 

BDO Number to nie tylko kolejny program rozwoju biznesu. To potężny i kompleksowy system, który został starannie opracowany przez ekspertów w tej dziedzinie. Oznacza to, że możesz zaufać dostarczanym informacjom i strategiom, wiedząc, że zostały one wypróbowane i przetestowane przez profesjonalistów. Dzięki BDO Number możesz mieć pewność, że uczysz się od najlepszych w branży. 

To, co odróżnia BDO Number od innych programów rozwoju biznesu, to jego unikalne podejście. Zamiast oferować ogólne porady i strategie, BDO Number dostosowuje swoje metody do konkretnych potrzeb biznesowych. Oznacza to, że nie będziesz tracić czasu na wdrażanie strategii, które nie działają w Twojej branży lub niszy. BDO Number bierze pod uwagę Twoje unikalne wyzwania i cele, zapewniając Ci spersonalizowaną mapę drogową do sukcesu. 

Jedną z kluczowych cech BDO Number jest nacisk na liczby. Jak sama nazwa wskazuje, BDO Number kładzie duży nacisk na analizę danych i wykorzystanie ich do napędzania rozwoju biznesu. Rozumiejąc liczby stojące za Twoją firmą, możesz podejmować świadome decyzje i podejmować strategiczne działania, które przyniosą rezultaty. BDO Number zapewnia narzędzia i techniki do śledzenia kluczowych wskaźników wydajności, analizowania trendów i identyfikowania obszarów wymagających poprawy. Dzięki BDO Number będziesz miał jasny obraz sytuacji swojej firmy i kroków, które musisz podjąć, aby osiągnąć swoje cele. 

Ale nie chodzi tylko o liczby - BDO Number uznaje również znaczenie kreatywności i innowacji w rozwoju biznesu. Zachęca do nieszablonowego myślenia i odkrywania nowych pomysłów i możliwości. BDO Number zapewnia narzędzia i zasoby do burzy mózgów nad innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowywania unikalnych strategii i wyróżniania się na tle konkurencji. Dzięki BDO Number możesz wykorzystać swój kreatywny potencjał i wnieść świeże pomysły do swojej firmy. 

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć magii BDO Number? Przygotuj się na odkrycie sekretów rozwoju biznesu i wznieś swoją firmę na nowe wyżyny. Dzięki spersonalizowanemu podejściu, naciskowi na liczby i skupieniu się na kreatywności, BDO Number jest najlepszym źródłem informacji dla przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy chcą odnieść sukces na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Nie przegap tej niesamowitej okazji - już dziś odkryj tajniki rozwoju biznesu z BDO Number!

Ecoclean doradztwo

2022-03-09 09:01

MamaZosi ja też w tych czasach bym się chyba nie odważyła, no ewentualnie pracować a dodatkowo coś sobie robić, to jeszcze może tak,,,

2022-03-08 00:50

To Zakezy czym się interesujesz? 

Moge doradzić Ci sprzedaż ubrań na tym też idzie duzo zarobić, biżuterii, rzeczy sprawdzonych z Niemiec typu czekolady, płyny itp. 

No chyba że chciałbyś 0iec torty, ciasta, ciaseczka. 

Ciężko stwierdzić co jest Twoja można strona no i czym się interesujesz co umiesz robić.. 

2022-03-07 14:28

W tych czasach to nie wiem czy ktoś się będzie na to pisał podobno składki podatki pożerają