Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1539 Wątki)

Jaki hotel w Warszawie

Data utworzenia : 2019-01-09 16:55 | Ostatni komentarz 2024-06-30 20:24

mpire

278 Odsłony
7 Komentarze

Jaki hotel polecacie mi wybrać na tygodniowy wypad do Warszawy? Czytałam trochę opinii w sieci i kilka osób polecało http://hotellord.pl/ bo mają ponoć świetną kuchnię. A na tym by mi zależało, lubię dobrze zjeść na wyjazdach i nigdy nie szkoda mi na to pieniędzy. Polecicie coś?

2024-06-30 20:24

Ooo ludzie  to faktycznie dużo tego  , ale nie ma co się przucupić do jednej tylko właśnie korzystać i próbować nowe miejsca :) 

Też jadąc w jakieś miejsca patrze często po opiniach ,a jak nie ma czasu na opinie to na obłożenie plus miny podczas jedzenia ;) 

2024-06-30 13:38

DaNutka, tam było tyle tych knajpek, że ciężko spamiętać;)

Ja najbardziej lubię kuchnię włoską (była taka mała knajpka włoska, świetna ale nazwy niestety nie pamiętam już), tajską i indyjską ale byliśmy też w gruzińskiej, greckiej (El Greco) i w takiej z grillem (The Alchemist).

Rozczarowniem był ten pawilon z knajpkami Elektrownia Powiśle..

2024-06-28 21:52 | Post edytowany:2024-06-28 21:53

Dla mnie łazienki robiły wooow, piękny zielony teren :) 

I może też samo to że jako dziecko tak daleko pojechałam w nowe miejsce , w nowym miejscu spałam, nowi znajomi ;) 

Syrenka super,  Mały Powstaniec  , no Lea Leo pytaj pytaj ;)

 

Inka, które knajpki wybraliście?  :) jakie preferencje masz co do jedzonka też? 

2024-06-28 21:46

Ja byłam ponad pół roku temu (wcześniej bardzo dawno więc już słabo pamiętałam), moja starsza córka była pierwszy raz. Bardzo nam się podobało. Spędziliśmy pełne 3 dni, odwiedziłismy Centrum Nauki Kopernik, Syrenkę, Park Fontann, Stare Miasto, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski, Łazienki i oczywiście Złote Tarasy;). Plus oczywiscie polecane restauracje. Na więcej nie starczyło czasu, ale te 3 dni były fajnie zapełnione;). Później akurat od razu w szkole miała tematy o stolicy Polski, taką miała radochę, że większość rzeczy wiedziała;))).

2024-06-27 19:06

Musze podpytać koleżankę co poleca, bo mieszka w Warszawie od niedawna. Sama byłam w stolicy tylko raz jakieś 10 lat temu i szczerze mówiąc nie zrobiła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia, ale może uda mi się jeszcze kiedyś odczarować to kiepskie wrażenie.

2024-06-24 19:40

Oo przucupnę  :) marzy mi się jechać do Wawki  ,byłam tylko raz gdy miałam hmmm może 8 lat .

 

2024-06-24 18:40

Ja byłam ostatnio w Raddison Collection, super jedzenie i wszędzie blisko ;).