Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Rzęsy 3D

Data utworzenia : 2018-10-04 12:33 | Ostatni komentarz 2020-01-23 13:52

Konto usunięte

1700 Odsłony
24 Komentarze

Hej Kobietki! Wiem, że to nie jest forum kosmetyczne, ale kogo zapytać jak nie Was?! :-) Zastanawiam się nad zrobieniem sobie rzęs. Przede wszystkim z deoch powodow: pierwszy to oszczednosc czasu, a drugi to zawsze fajne oko. Oczywiscie chodzi mi o bardzo naturalny efekt. Nie mam jednak pojecia z czym to sie je, wiem ze potem są jakies uzupelnienia, ale jak czesto je sie robi. Ile to kosztuje? Jesli nie uzupelnie to co sie stanie? No i najwazniejsze, jesli ktoras z Was korzystała to powiedzcie prosze czy takie zabiegi nie osłabiły Waszych naturalnych rzes?

2018-10-05 15:59

Czyli metoda jeden do jednego. Ja taką też chcę. Nie chcę obciążać swoich rzęs.

Konto usunięte

2018-10-05 10:21

Ach, czyli te oznaczenia 2D 3D 4D to ilosc rzes doklejonych do naturalnej? Łooo! To 3D jak w temacie to ja na pewno nie chce, bo u mnie to juz by było za wiele, bo mam ciemne i dosc geste rzesy. U mnie by wystarczyła jedna rzeska do mojej i juz by było bardzo okej :-) Nie jestem zbyt zaznajomiona z pojeciami kosmetycznymi :D

2018-10-05 00:20

Klaudia czyli jak dobrze rozumiem do twojej rzesy doklejali dwie, trzy i cztery rzęsy. To mogło bardzo obciążyć twoją rzese i mogła wypaść.

2018-10-04 21:22

napewno znajdz baaardzo dobra stylistke bo tych pseudo jest mnostwo. ja miałam naturalny efekt mieszając od 2D-4D i to polecam, na pewno przygotuj sie ze przez pierwsze dni beda ci przeszkadzały a to normalne, ja nie uzupełniałam i poprostu czekałam az wszystkie odpadna choc nie polecam chyba lepiej isc na sciągnięcie. rzes nie sciaga sie co miesiac tylko uzupelnia wiec to normalne, nie uzupełnisz to bedziesz miala takie luki po czasie, beda nie ułozone. ja za metode 2D-4D zapłaciłam 140 zł uzupełnienie po 2-3 tyg 90 zł a 3-6 tyg 110 zl. cennik kazdy ma inny ale ceny sa zblizone, jak ktos ci proponuje duzno mniej pewnie sie uczy wiec uwazaj ) Jezeli chodzi o twoje rzesy to wiadomo ze troche ucierpia bo to nie jest normalne ale tak samo tusz tez im nie pomaga wiec jezeli sa dobrze załozone to nie bedzie zle jak bedziesz robila z 5 lat wiadomo ze beda one osłabione ale mysle ze po paru razach nie sa one w takim tragicznym stanie ;)

2018-10-04 19:15

Agnieszka ja też się zastanawiałam i trochę o tym czytałam Sporo dziewczyn pisało, że najlepiej trafić do kogoś kto się na tym zna, bo jeśli ktoś zrobi rzęski źle to nawet może bardziej zaszkodzic swoim rzesom. Może sproboj zrobić u kogoś z polecenia :)

Konto usunięte

2018-10-04 14:54

Dzięki Anetko, musze znalezc jakas odpowiednią osobę jesli sie zdecyduje, bo szczerze mowiac to teraz jest juz tyle tych salonow i nawet prywatnych babeczek, ktore to robią, ze glowa mała. Ale chciałabym raczej jakis fajny salon, zeby to było solidnie zrobione. Czyli jak nie uzupelnie to po prostu bede miała swoje rzesiska i juz.

2018-10-04 14:11

Jeszcze mi się przypomniało. Jak byś chciała zyskać objętość to jest inna metoda ale można za bardzo przesadzić i bardzo obciążyć twoją rzese. Wybierając metode 3D zapytaj się kosmetyczki jakie i z czego ma brwi. Mi kosmetyczka pokazała i dokładnie powiedziała jakie są z jakiej firmy i z czego są zrobione i nie obciążają brwi. Sama je nosi. Więc jeszcze podpytaj się kosmetyczki co i jak. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.

2018-10-04 14:07

Ja też ostatnio myślę żeby zrobić sobie brwi i rzesy. Z brwiami będę musiała sobie kogoś poszukać bo chcę metodą gdzie rysują kreski nie wygrywając własnych brwi. Co do rzęs metoda jeden do jednego. Mam znajomą kosmetyczkę to mi zrobi. Rzęsy można uzupełniać do dwa, trzy czy cztery tygodnie. Zależy jak kto woli. Ale prawda jest taka, że nasze rzesy wypadają po trzech tygodniach. Może tego nie widzimy ale tak jest. Byłam ostatnio na makijażu i się podpytalam kosmetyczki co i jak.