Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Rzęsy 3D

Data utworzenia : 2018-10-04 12:33 | Ostatni komentarz 2020-01-23 13:52

Konto usunięte

1712 Odsłony
24 Komentarze

Hej Kobietki! Wiem, że to nie jest forum kosmetyczne, ale kogo zapytać jak nie Was?! :-) Zastanawiam się nad zrobieniem sobie rzęs. Przede wszystkim z deoch powodow: pierwszy to oszczednosc czasu, a drugi to zawsze fajne oko. Oczywiscie chodzi mi o bardzo naturalny efekt. Nie mam jednak pojecia z czym to sie je, wiem ze potem są jakies uzupelnienia, ale jak czesto je sie robi. Ile to kosztuje? Jesli nie uzupelnie to co sie stanie? No i najwazniejsze, jesli ktoras z Was korzystała to powiedzcie prosze czy takie zabiegi nie osłabiły Waszych naturalnych rzes?

2020-02-09 08:29

Matildi, jak jej wypadły? To co ona z nimi robiła?? Mi nigdy nie wypadły po przedłużeniu.... Może ona je dodatkowo tuszowała i dlatego tak się stało???

2020-02-09 08:27 | Post edytowany:2020-02-09 08:28

Ja robilam ze 2 razy. Ładnie wyglądają metodą 1:1 ewentualnie 2:1. Ja prosilam o naturalny efekt i pani mi w 1:1 dodala kilka kępek podwójnych przy kaciku zew. oka. Ogólnie ładnie to wyglądało szczególnie w pełnym makijażu. Na codzień jednak się jakoś specjalnie nie maluje- rzęsy o brwi i to mi wystarcza. Faktycznie koszt utrzymania rzęs jest dosyć spory. 

 

Tak. Rzęsy są bezpieczne w ciąży. 

2020-01-23 13:52

Czy taki zabieg można wykonywać w ciąży?

2020-01-23 12:15

Ja nigdy poważnie nie zastanawiałam się nad tym, bo koszty są spore i to nie jest, że raz zapłacisz i z głowy. Trzeba dość często chodzić na uzupełnianie, a to i koszta, ale i czas. Więc to tylko pozorna oszczędność czasu, że oko mamy zawsze zrobione.

Plus widziałam jak wyglądały rzęsy po zdjęciu tego i nigdy bym nie chciała takich mieć. Mam swoje może niezbyt gęste, ale bardzo długie i wole je podmalować, niż ryzykować ich stratę. 

Jeżeli jednak chcesz spróbować to koniecznie dobry, sprawdzony salon z opiniami z pewnego źródła.

2020-01-23 09:51

Przede wszystkim musisz znaleźć kogoś kto się zna na rzeczy , bo psełdo kosmetyczek jest sporo i nie sposób zniszczyć sobie rzęsy . Ja kiedyś się zastanawiałam bo fajna sprawa mieć ładne oko . Ale odstraszyła mnie trochę cena na początku trochę trzeba zapłacić później chodzić trzeba na uzupełnianie które do tańszych też nie należy jak chcesz mieć zrobione porządnie . Rozmawiałam z koleżankami mało nie płaciły i później niestety miały problem ze swoimi rzęsami . 

2020-01-23 09:41

Zastanawiam się nad zrobieniem sobie rzęs, ale mojej kumpeli po tym zabiegu wypadła 1/3 rzęs, jak nie więcej i dlatego się zastanawiam czy u mnie też tak nie będzie. Tego się właśnie obawiam, że mi zaczną masowo wypadać rzęsy lub coś innego będzie się działo. Co sądzicie? Jakie macie doświadczenia?

2020-01-22 13:39

Witam :) jestem tzw "rzęsistką" a więc.. 

Sztuczne rzęsy nie niszczą naszych naturalnych jeśli aplikacja jest wykonana prawidłowo. Nasze naturalne rzesy wymieniają się co ok. 7 tygodni w różnym czasie. Po aplikacji rzęs należy je uzupełniać co 3/4 tygodnie jeśli chcemy mieć je ciągle. Dłuższy czas noszenia powoduje widoczne odrosty no i "dziury". Powstają one w wyniku wymiany rzęs (to normalne że sztuczna wypada z naszą np.). Jeśli zrobimy rzesy i nie pójdziemy na uzupełnienie po prostu po miesiącu wypadną i zostaną tylko nasze :) ceny są różne.. Z 3D jest to kwota od 120 zł do nawet 300 zł. Uzupełnienie zawsze jest tańsze o ok. 20 zł. Jeśli chodzi o naturalny efekt to trzeba powiedzieć to stylistyce a ona dostosuję metodę do naszych oczekiwań. O rzesy sztuczne również należy dbać! Trzeba je myć codziennie lub co drugi dzień i czesać rano i wieczorem. Jeśli chodzi o wybór stylistki kierujmy się cena (żeby nie była za niska), opiniami (najlepiej znajomych) oraz zdjęciami jakie są ukazane. Można trafić na super rzęsiare z niskimi cenami bo przyjmuje w domu i też jest ok (aplikacja w salonie nie daje 100%gwarancj dobrej roboty dlatego warto wiedzieć gdzie się idzie!). Jeśli ma się wątpliwości lub pytania przed pierwszą aplikacja warto napisać do "docelowej" stylistki a ona na bank wszystko dokładnie wyjaśni. :) 

2019-12-04 16:12

Bardzo sobie chwalę takie rzęsy :) 

Miałam metoda 1:1

3:1

5:1

Jedwabne wydają mi się wygodniejsze niż te z norek . Najbardziej podoba mi się metoda 5:1 , ponieważ swoje mam gęste i długie do tego ciemne naturalne  brwi . Efekt u mnie jest super . 

Wydaje mi się że metodę powinno się dobierać pod siebie indywidualnie :)