Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Sprawdzony kosmetyk

Data utworzenia : 2013-08-06 16:19 | Ostatni komentarz 2024-03-29 01:02

Marta1984

4228 Odsłony
25 Komentarze

Hej Dziewczyny! Czy macie jakieś sprawdzone kremy do twarzy, które możecie polecić? Wiadomo, że każda z nas ma inny typ skóry i co innego jej posłuży ale może akurat ktoś skorzysta. Dość dużo tego na rynku... Właściwie to niekoniecznie krem do twarzy, ale w ogóle sprawdzony kosmetyk bez którego się nie obejdziecie. Taki naprawdę dobry. Wiem, że są fora typu wizaż itp i one służą do wymiany tego typu opinii ale ja akurat z nich nie korzystam. A skóra i włosy młodej mamy to zupełnie inna bajka :)

2024-03-29 01:02

Też lubię kolorówkę z Evelin Cosmetics. Eyeliner - zawsze z Eveline. Wypróbowanych tuszy do rzęs mnóstwo. Ten podkład też miałam. Niestety dla mnie kolor za ciemny, ale sam produkt był bardzo fajny.

2024-03-28 11:17

Eveline to moje totalne zaskoczenie z polecajek z Tik Toka. Cała seria Variete, szminki Velvet Matt, tusze do rzęs, podkład Better Than Perfect. Nie ustępują kosmetykom za kilkaset złotych, naprawdę.

Co do kremów do twarzy pisałam już w innym wątku, La Roche Posay, Dr Irena Eris, Pharmaceris, Avene i Dermedic. Różne linie w zależności jaką kto ma cerę. 

Z kosmetyków bardziej naturalnych, Sylveco hibiskusowy tonik do twarzy i Sylveco pianka nagietkowa do mycia twarzy.

2024-03-28 07:43

Z Evelin uwielbiam kosmetyki do makijażu 

2013-11-03 19:40

u mnie do twarzy najlepiej sprawdzaja sie kremy Avene- nawilzajacy Hydrance i matujacy Cleanance do demakijazu moim hitem obecnie jest plyn micelarny Tolpa jako balsam i odzywke do ciala i wlosow polecam naturalny nierafinowany olej kokosowy, przepieknie pachnie i fantastycznie dziala na skore! moja skora twarzy jest kaprysna, wysusza sie, czerwieni, a przy okazji miewam wieksze lub mniejsze wysypy pryszczy i alergicznych wysypek :) do mycia buzi obecnie ukochalam sobie Savon Noir- czyli calkowicie naturalne czarne mydelko z oliwek, pachnie paskudnie- to fakt, ale swietnie oczyszcza twarz nie powodujac podraznien, uczulen itp pielegnacja wlosow - "ruskie szampony" Planeta Organica, na moje wlosy (farbowane, codziennie suszone suszarka) dzialaja rewelacyjnie i co najwazniejsze nie powoduja alergii :) do mycia ciala uzywam wylacznie zelu Babydream z pompka , jest to obecnie jedyny preparat po ktorym nie dostaje swedzacej wysypki na calym brzuchu :) odzywka do ust+ krem do rak to dla mnie wazelina w plastikowym pudeleczku z Rossmana, najlepsza pielegnacja za grosze, idealna na zime gdy kremy z woda w skladzie powoduja pekanie skory rak

2013-11-02 22:44

Do mycia buzi stosowalam nivei zel-krem, bardzo fajny zapach, konsystencja i poziom nawiilzenia, a co do kremu do twarzy to możecie sie smiac, ale najlepiej na mnie działa emolium :) mleczko do ciala mam dla mlodzego synka i powiem, ze dla mnie tez jest rewelacyjne, wydajne i tylko ono doskonale mnie nawilża... A mam (jak wiecie) duże problemy z wysuszona skora na twarzy

2013-11-02 09:45

O super dzięki.biały jeleń ma dobre produkty a nie wiedziałam o żelu do twarzy

2013-11-02 09:32

Dariolka spróbuj Biały Jeleń - Żel do mycia twarzy z oczarem wirginijskim ( cera tłusta i trądzikowa ) albo z aloesem ( cera normalna i mieszana ). Delikatne, hipoalergiczne, ja mimo, że mam cerę mieszaną używałam kiedyś żel z oczarem ( bo akurat tylko taki wpadł mi w ręce ) i byłam bardzo zadowolona. Zapach też super.

2013-11-02 09:11

Znacie jakieś dobre i sprawdzone żele do mycia twarzy,dla skóry wrażliwej??