Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Biała łazienka

Data utworzenia : 2018-04-15 11:07 | Ostatni komentarz 2024-03-29 00:50

Talura

953 Odsłony
20 Komentarze

Jakie macie zdanie o białych płytkach łazienkowych? Chciałabym położyć z drugiej strony trochę obawiam sie o to czy nie będize się ich trudno czyściło. No i jakie macie przy nich fugi?

2024-03-29 00:50

Mam w łazience na dole białe marmurkowe kafelki i rzeczywiście dzięki temu, że jest ten marmurek nie widać brudu aż tak bardzo, ale białe figi są ciężkie w utrzymaniu czystości. Za to biały marmurek na ścianach wygląda bardzo dobrze i nie sprawia problemów.

2024-03-28 21:30

Białą fuga jest mega niepraktyczna, anindo łazienki ani do kuchni ,zwłaszczana podłodze :/ płytki białe z resztą tak samo. 

I tak jak mówisz jeśli są mazidła na płytce to nie będzie widać włosów i innych paproków ;)

2024-03-13 19:49

Talura, ale chcesz takie idealnie białe? Bez żadnej faktury? Bo gładkie na połysk to faktycznie mogą Cię denerwować, będzie sie na nich zbierało. Na matowych troszkę mniej. Mnie się osobiście podoba gres szkliwiony biały w taki delikatny marmur, wtedy płytki duże. I na tym nie widać. Fugi do tego białe.

 

W ogóle bardzo mi się podobają biało-czarne łazienki:).

2023-02-10 22:23

u nas wygladac ma to w ten sposób (to wizualizacja), jesteśmy w trakcie kładzenia plytek. płytki są białe z maziajkami (podobno nie widać tak smug)

2023-02-10 12:49

Ja też bym chciała białą łazienkę, ale taka zrobię sobie na piętrze w domu. 

2023-02-10 12:35

My mamy położone białe płytki na ścianach, a na podłodze i i jednej części ściany drewnopodobne. Jedynie gdzie widać lekko zachlapania to przy wannie, ale ściągaczka do wody załatwia sprawę. 

2023-02-10 07:54

Biała łazienka jest bardzo efektowna :) Lubię takie :) jasne ,eleganckie. Jeśli chodzi o dodatki to lubię połączenie bieli z drewnem lub z czarnymi dodatkami dla kontrastu :) musiałabym widzieć płytki ,meble by móc sobie to wyobrazić �

2023-02-10 07:27

W końcu zdecydowałam się na biała łazienkę, jest piękna ale brakuje mi ciekawych dodatków. Może polecicie jakieś oryginalne oświetlenie?