Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Jak przekonać mamę do konta

Data utworzenia : 2018-04-02 09:31 | Ostatni komentarz 2018-04-12 21:31

Talura

721 Odsłony
11 Komentarze

Od paru miesięcy staram się przekonać moją mamę do konta internetowego... Jest aktywną zawodowo kobietą, nie ma problemów z obsługą komputera, ogólnie jest otwarta na nowości, ale kiedy przychodzi do rozmowy o koncie internetowym ma jakieś niezrozumiałe dla mnie opory... Ma rachunki w kilku bankach i traci wieki na odwiedzanie oddziałów (ze nie wspomne o noszeniu gotowki, ktore się z tym wiąze), naprawdę myślę, ze konto internetowe byłoby idealnym rozwiązaniem Zupełnie nie wiem o co może chodzić i jak ja przekonać...

Konto usunięte

2018-04-02 22:22

Limella - a dlaczego Twoja mama nie chce konta? Jest jakaś przyczyna? I przede wszystkim: dlaczego Ty chcesz ją do tego przekonać? Pamiętaj, że to co dla Ciebie jest idealne, dla innych wcale nie musi być.

2018-04-02 19:12

Może spróbuj tez wysunąć argument, że z kontem internetowym tez zaoszczędzi, b o często przelewy są gratis, a jak się robi normalnie w oddziale banku, to jednak często jest pobierana prowizja. Moja mama właśnie tym się przede wszystkim kierowała, b o ja wkurzało, że płacąc ileś tam rachunków w banku czy na poczcie dochodzi naprawdę spora prowizja. Możesz też spróbować zrobić jakiś przelew ze swojego konta w jej obecności i jej pokazać jak to działa - często boimy się tego, co jest dla nas nowe. A jak Twoje metody nie pomogą, t o po prostu daj sobie spokój, Twoja mama jest przecież dorosłą kobietą i ma prawo tego nie chcieć, a Ty nie masz prawa jej zmuszać :)

2018-04-02 09:39

Moja mama też nie ma takiego konta i nie widzę powodu żeby naciskać