Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Butelka antykolkowa niezaburzająca odruchu ssania

Data utworzenia : 2018-03-28 10:32 | Ostatni komentarz 2018-03-28 22:17

Konto usunięte

411 Odsłony
3 Komentarze

Dziewczyny, pewien czas temu zaopatrzyłam się w kilka butelek do karmienia różnych firm. Tak na wszelki wypadek - słyszałam, że zdarza się, że dziecko nie chce pić z każdej. Czytam o każdej, analizuję, umieszczam też wpis na blogu na ich temat. Nie ukrywam, butelka LOVI mnie urzekła wieloma funkcjami. Kilka miesięcy temu nie wiedziałam na co zwracać uwagę, teraz jestem już bardziej świadoma. Moja prośba do Was - jeśli chciałybyście napisać kilka zdań na temat butelek LOVI (dlaczego je lubicie, co Wam się w nich podoba) - w skrócie, kilka słów, będę wdzięczna za pomoc. Wasze opinie wrzucę na swojego bloga - rady doświadczonych mam są zawsze w cenie :)

2018-03-28 22:17

Moja córka od samego początku zaakceptowała butelki lovi. Są bardzo fajne antykolkowe smoczki. Teraz córka się zrobiła taka że wszystko wymusza i chcę tylko cyca więc casami trzeba się na gimnastykować by coś wypiła z butelki.

2018-03-28 14:23

my mamy trzy firmy canpol, lovi i tommee tippee. TT używaliśmy od początku bardzo podoba mi się ze ma szerokie smoczki , szerokie wejście . Dla mnie wielki minus smoczka do kaszy młody nie chciał w ogóle z niego pić. Dlatego do kaszy służy nam butelka z Lovi tylko tą mały zaakceptował . Canpol też ma ciekawe butli z motywami ale te służą nam do picia.

2018-03-28 12:08

Nie miałam jeszcze okazji przetestować bo syn nie toleruje butelki za to jak miał zaledwie pół roku zaczął pić z kubka lovi 360 i to nas uratowało bo inaczej tylko pił z łyżeczki. Butelkę będziemy testować z drugim synem który jest w brzuszku. Jak na razie to bardzo mnie urzekają opisy butelek i oczywiście śliczne wzory nieporównywalne do innych firm.