Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Co zamiast firan macie w oknach

Data utworzenia : 2018-02-07 08:06 | Ostatni komentarz 2024-04-07 05:50

Konto usunięte

4468 Odsłony
68 Komentarze

ja chce rolety na zewnatrz ale tylko jako zasłonięcie na noc w dzien to i tak musimy wymyslic coś innego na okna żeby sasiedzi nie patrzyli na moja du.. tylko firany wyszły juz z mody, zaluzji nie bedzie chciało mi sie myc a rolety wewnętrzne to znowu albo zasłaniaja widok całkiem albo wcale jednak firany to był dobry wynalazek niby były, było jasno a z zewnatrz nic nie widać - co może je zastapic?

2018-02-12 23:01

Ostatnio trafiłam na coś takiego jak panele japoskie i spodobało mi się to bardziej niż rolety rzymskie.

2018-02-11 23:02

My tez od niedawna mamy rolety szare dzien-noc ale dodatkowo mamy w oknach ozdobne makarony:-) które zawsze mi się podobały:)

2018-02-11 09:34

Ja mam rolety, z praktycznego punktu widzenia, dzień-noc, a w sypialni takie z dodatkową powłoką, że nie przepuszczają światła, a więc jest zupełnie ciemno. ale mam też firany i zasłony. Zasłony to tylko ozdoba. Nadają pomieszczeniom przytulności.

2018-02-11 01:42

Ja akurat mam firany. Na parapecie kilka kwiatów, które doprowadzają mnie do szału bo jest ich za dużo, a nie że nie lubie. Ale wszystkie dostałam w prezencie. A ja mam inny plan na wnętrze pokju. Mi się odoba jak wjednym pokoju by nie było kwiatów to bym sobie parapet po swojemu przyozdobiła.

2018-02-09 21:14

My chcemy powiesić rolety dzień-noc. Chcemy trochę wykorzystać parapety do trzymania rzeczy, dodatkowo pokoje nie są duże i głębokie okna powiększą je optycznie. Zresztą kurzące się firany mnie odstraszają - albo są składowiskiem kurzu albo trzeba prać je często

2018-02-09 12:16

Ja mam biala fieranke gladka bez zaslon a podobają mie sie wlasnie rolety dzien i noc takie szare...moze do nowego domu sibie takie kupię;-)

Konto usunięte

2018-02-09 10:35

My mamy i rolety i firany.Jakos nie wyobrażam sobie mieszkania bez firan ( szczególnie,że mam urządzone w tradycyjnym stylu w którym firany to nieodzowny dodatek wystroju) Jeśli jednak tak bardzo Ci sie nie podobaja to możesz zastanowić się nad roletami dzień noc. Dzieki temu można dostosować ilość wpadającego światła. Odgrodzić się od świata i jednocześnie wpuścić trochę światła w dzień. http://ebudowanie.eu/co-zamiast-firan-i-zaslon/ Wiele osob wybiera własnie to rozwiązanie.

2018-02-08 23:51

Ja mam firany w salonie i w sypialni. W sypialni zawsze grube zaslony a w salonie aktualnie wisza makarony, z ktorych mąż zawsze sie wysmiewal, ze wiocha, ale za to syn uwielbia sie nimi bwic, skacze po lozku po podlodze i ciągle je szarpie:) takze makarony zostają. Mam wielkie okna do samej podlogi, więc za dużo nie wymyślę. Chciałam rolety dzień i noc, Ale mąż oszczędny ponad wszystki i sknerus jakich mało zaluje na rolety a latem daje słońce po oczach cały dzień. Bardzo mi się podobają też takie nie wiem jak się to nazywa, ale proste na panelu ladnie zakonczone, wydaje mi sie ze to zaslony? Rolety? Rzymskie bardziej takie a la firany. Aż wygooglalam, to są firany rzymskie. Chciałabym je mieć i może zrobię zakup jak otrzymam kasę:)