Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Zatwardzenie, a żelazo

Data utworzenia : 2018-02-03 23:36 | Ostatni komentarz 2018-02-05 14:05

aneta7734

399 Odsłony
4 Komentarze

Córka ma problem z załatwianiem się. Robi kupę raz tydzień. W szpitalu lekarz przepisał córce żelazo żeby brała. Lekarz kazał podawać 2,5 ml żelaza raz dziennie. Na ulotce jest napisane, że dzieci po niżej roku nie mogą przyjmować tego leku. Córka ma sześć miesięcy. W ulotce piszę, że dzieci po wyżej roku mają przyjmować 2,5ml raz dziennie. Wydaję mi się od tego, że przez zbyt dużą ma przepisaną dawkę żelaza. Stąd ten problem u córki. Ja sama jak w szpitalu mi podawali żelazo to miałam taki problem. Chcę na jakiś czas córce odstawić żelazo i zobaczyć co będzie, a później dawać mniejszą dawkę. Zamierzam się skonsultować z córki lekarzem. Córka się męczy. Krzyczy z bólu. Masaż i podkurczanie nóżek nie pomaga.

2018-02-05 14:05

Właśnie wróciłam od lekarza. Córka ma zmniejszoną dawkę żelaza. Wyjaśniłam całą sytuację i lekarz sam stwierdził, że to jest za duża dawka na tak małe dziecko.

2018-02-05 12:16

Najlepiej konsultować z pediatrą :)

2018-02-05 09:04

Idz do swojego zaprzyjaźnionego pediatry ...jeśli potwierdzi zalecenie lekarza ze szpitala to niestety bedziesz musiała podawac a tak jak Ty jestem pewna , ze to przez żelazo problemy z kupką ...probiotyki powinny pomóc ...woda również , skonsultuj się przede wszystkim z pediatrą

2018-02-04 04:29

Kochana najlepiej odstawienie żelaza przegadać z lekarzem. Sama też miałam ten problem z żelazem ale więcej wody za to piłam z kolei takiemu maluszkowi . Może podaj jakiś probiotyk ?