Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Jak odstawic malucha od cycucha

Data utworzenia : 2018-02-01 14:19 | Ostatni komentarz 2018-02-05 12:08

Sandra-26

1025 Odsłony
20 Komentarze

Jakie macie sposoby na odstawienie dziecka od piersi? Zrobilyscie to odrazu czy moze stopniowo? Marysia ma 13miesiecy i nie moze zyc bez cyca, nie uznaje smoczka ani butelki. Probowalam roznych metod przekonania do butelki niekapka czy kubka lovi 360° ale moja mała woli napic sie ze szklanki lub łyżeczki a chcialabym wprowadzić jej mleko modyfikowane i nie miec problemu z jego podaniem. Pomozcie moze ktoras mama ma metode, ktora sprawdzi sie rowniez u nas :)

Konto usunięte

2018-02-01 18:43

Sandra, polecam artykuły: https://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/68/1/1/Jak+przesta%C4%87+karmi%C4%87+piersi%C4%85+-+sprawd%C5%BA+jak+prawid%C5%82owo+zako%C5%84czy%C4%87+karmienie+piersi%C4%85 https://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/535/1/1/Po%C5%BCegnanie+z+piersi%C4%85

2018-02-01 18:06

Sandra a nie wolałabyś w nocy małej " przemęczyć " i dać kilka łyków wody ? i tak stopniowo odchodzić od nocnego karmienia .Czy ma taki wstręt do butelki ,ze nie przejdzie? córcia jest już teraz duża a bedzie jeszcze wieksza i bedzie jeszcze ciężej ją odstawić ...Wiadomo , ze mleczko mamy najlepsze ale Tobie też w nocy należy się sen / regeneracja . Może wybierz najlepsze swoim zdaniem mleczko i spróbuj podać ? czy jeszcze nie jesteś gotowa tylko grunt chcesz przygotować ? :))

2018-02-01 16:29

Jeszcze nie próbowałam podawac mleka proszkowego bo cały czas mam pokarm, ale nie da sie ukryc ze nocne karmienie od ponad roku daje mi w kość. Pomimo tego ze Marysia zje kolacje do snu bierze cycusia w nocy budzi sie roznie od 3 do 5 razy nieraz tylko na przytulenie do piersi a czasami pociagnie pare razy i spi dalej. Dzieci sa cale dnie ze mną moze to tez przez to ze chce ciagle czuc moja bliskość budzi sie w nocy.... Juz sama nie wiem. Starszy syn przesypial cale noce juz od 8 mies.i był na mleku modyfikowanym

2018-02-01 16:03

Musisz się liczyc z tym ze to moze kilka tygodni potrwać . Twój upór i Twoja cierpliwość są na wagę złota. Jeśli Ci bardzo zależy na tym , zeby córcia piła z butelki to walcz ...metod jest wiele ale uwierz , ze wstrzelić się w taka ktora przypodoba się Marysi graniczy z cudem ... Najpierw zacznijmy od tego jakie mleko podajesz ?