Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Miesiączka podczas karmienia

Data utworzenia : 2018-02-01 13:52 | Ostatni komentarz 2018-02-01 21:14

Sandra-26

451 Odsłony
4 Komentarze

Kochane mam problem karmie corcie od 13 miesiecy przez pierwsze 7 miesiecy plamilam później byl spokoj a po pól roku dostałam okres ktory ciagnie sie od prawie miesiąca. Pomozcie bo nie wiem czy to normalne czy moze powinnam sie niepokoic i udac do lekarza? Nadal karmie i w dzien i w nocy a moj organizm chyba zwariował z tym krwawiwniem....

2018-02-01 21:14

Moim zdaniem wygląda to nie ciekawie. Powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza. Myszą cię przebadać. Dzieci są ważne. Ale o siebie też trzeba dbać. Zrób sobie badania z krwi i idź też do ginekologa. Może już był ktoś z takim samym lub podobnym problemem. Nie ma co bagatelizować tego. Dzieci też cię potrzebują, więc jak najszybciej trzeba się przebadać. Wszystko wróci do normy. Tylko trzeba wiedzieć co ci jest i jak ci pomóc.

Konto usunięte

2018-02-01 18:50

Sandra, Mariee ma racje. W tej sytuacji udaj sie jak najszybciej do lekarza, zrob niezbedne badania. Zadbaj o siebie, bo taki "upust" krwi to nic zdrowego i dobrego.

2018-02-01 16:22

Czytalam na innych forach o burzy hormonalnej gdy organizm zaczyna normalnie funkcjonować po laktacji, ale to co sie u mnie dzieje jest chyba jakims wyjatkiem.... Leci dzien za dniem przy opiece nad dziecmi, ale trzeba wkoncu zadbac o siebie i zrobic badania.

2018-02-01 15:26

Trzeba udać się do lekarza, zrobić morfologię, być może w Twoim organizmie akurat toczy się jakaś burza hormonalna :( Być może morfologia da odpowiedź lekarzowi, albo on skieruje na dodatkowe badania.