Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Pomożecie? :D

Data utworzenia : 2018-01-18 20:29 | Ostatni komentarz 2018-02-16 11:56

aniamamaali

748 Odsłony
10 Komentarze

Wpadłam na pewien pomysł. Chciałabym prosić Was o zaangażowanie. Jeśli macie historie, którymi chciałybyście się podzielić to chętnie je opiszę na moim blogu. Blog powstał niedawno, bo przeszło 2 miesiące temu. Chciałabym poruszyć więcej tematów, które nie dotyczą mnie bezpośrednio, więc byłoby mi bardzo miło, gdybyście opisały mi o swoich przeżyciach. Jeśli spotkała Was w jakiś sposób trauma, choroba (również ta o której niewiele się mówi), bolesna strata lub jakakolwiek ważna do poruszenia sytuacja to piszcie na mojego emaila: [email protected] Zredaguję Wasze historie [oczywiście za Waszą zgodą :)] i opublikuję je na moim blogu. W zależności od Waszych preferencji historie mogą być anonimowe lub podpisane Waszym imieniem. Myślę, że jest to dobry pomysł i mam nadzieję, że spotka się z pozytywnym odbiorem. Zależy mi na poruszeniu na moim blogu zagadnień w których nie mam rozeznania ani własnego doświadczenia. Takimi wpisami chciałaby, dać wsparcia, otuchy osobom, które spotkało to samo... Piszcie więc co się wydarzyło, jak sobie z tym poradziłyście. Dajcie znać, co myślicie o takim pomyśle, a jeśli Wam się podoba i macie coś, czym chciałybyście się podzielić, to wysyłajcie na maila. Pozdrawiam cieplutko! Ania :)

2018-01-30 22:00

a co cie interesuje

2018-01-30 16:14

Wysyłajcie swoje historie dziewczyny! :)