Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Noworoczne sprzątanie.

Data utworzenia : 2018-01-13 15:28 | Ostatni komentarz 2018-01-14 10:58

Marta.Klos

704 Odsłony
9 Komentarze

Cześć dziewczyny. :) Chciałabym zapytać jak tam u Was ze sprzątaniem w Nowym Roku? Też miałyście postanowienia odnośnie czystości mieszkania i innych miejsc? W sklepach jest teraz pełno promocji dotyczących właśnie środków do czyszczenia. :) Ja z kolei szukałam firmy, która pomoże mi się zająć zagraconą piwnicą i trafiłam na http://dezpest.pl/uslugi/sprzatanie-nietypowych-miejsc/. Czy ktoś już miał doświadczenie z odgracaniem piwnicy, garażu? U nas przez kilka lat sporo się tam nazbierało. ;)

2018-01-14 10:58

Ostatnio niestety to już któryś post z zawartym linkiem reklamowym. :/

2018-01-14 08:55

Właśnie zobaczyłam, inny komentarz z linkiem do tej samej firmy i Magnolijam ma rację.... TO REKLAMA

2018-01-14 08:49

A ja myślę że to zwyczajna reklama...

2018-01-13 23:59

Ja Napewno chce zrobić porządki w szafach i wszystkie ubrania po dzieciach które sa za Male odłożyć do innej szafy .Tyle tego mam ze jak sobie o tym pomyślę to nie wiem od czego zacząć :/ Ale jak sie za to nie zabiore to nie zrobię tego nigdy. Ale wole sprzątać sama bo przynajmniej wiem później gdzie co jest:) Myślę ze zatrudnienie takiej firmy sprzątającej to bezsensu to dodatkowy wydatek a pozniej ciężko byłoby cokolwiek znaleźć.Chyba ze po pakować rzeczy niepotrzebne i poprosić tylko o ich wywiezienie .Ja przynajmniej jak juz cos to bym tak zrobiła na Twoim miejscu ale to juz Ty zdecydujesz ;)

2018-01-13 22:13

Marta najlepiej te porządki zrób sobie sama, ty najlepiej wiesz co jest Ci zbyteczne a co potrzebne, a firma wyrzuci wszystko. Najmij sobie jedynie Pana który Ci te rzeczy załaduje na samochód dostawczy i wywiezie

Konto usunięte

2018-01-13 22:02

W moim domu rodzinnym zawsze była spina by mieć czysto i zawsze posprzątane. W moim domu nie wiem co to takiego i wiem jedno, jesteśmy mega szczęśliwi :) Mamy czystko bo raz w tygodniu się staramy posprzątać razem całą chatę by się dobrze żyło ale... Jak coś wypadnie, jak się źle czujemy, jak nam się nie chce to nic się nie dzieje, nikt za mną nie chodzi i mi nie truje d*** :) Więc nie mam absolutnie takich postanowień, ale czystko mieć lubię i najczęściej ogarniam wszystko albo CIFem albo płynem do mycia szyb :) Jest naprawdę mega do mycia wielu powierzchni, ja myję płynem do szyb kuchenkę gazową, polecam :)

Konto usunięte

2018-01-13 21:40

AgataS, no i super. Siostra zrobiła interes życia i pozbyła sie gratów, a Panowie na pewno sie ucieszyli, bo mieli miły wieczor przy drineczku :D

2018-01-13 21:36

Firma sprzątająca to dość spory wydatek. Moja siostra po zakupie mieszkania też musiała pozbyć się z piwnicy wszystkich staroci poprzedniego właściciela, popytała po osiedlu i od słowa do słowa znalazła Pana, który wziął kolegę i wszystko powynosili za 50 zł i przysłowiową flaszkę.