Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Budzi się w nocy

Data utworzenia : 2018-01-12 10:26 | Ostatni komentarz 2018-01-14 22:05

Magdalena.Pietrzak

870 Odsłony
19 Komentarze

Drogie mamusie mój synek ma skończone 9 miesięcy i tak szczerze mówiąc to nie przespałem jeszcze ani jednej nocy bez pobudki potrafi się obudzić kilka razy w ciągu nocy tylko po to by się napić mleka czy herbatki

2018-01-12 20:32

Ja ani jednej nocy nie przespalam do 22miesiecy synka potem zdarzało się sporadycznie raz na dwa trzy tyg. Teraz synek ma 2lata i 8miesiecy i przespane noce się zdarzają nawet czasem że 3pod rząd ale w większości i tak się budzi przynajmniej raz/dwa a są i takie kiedy wstaje co godzinę.

2018-01-12 14:04

Julek tez ma 9 skończone i potrafi się budzić nawet 4 razy. Magno wiesz ze moje dziewczyny tez juz przesyłamy noce w tym czasie... Tak to już jest z tymi facetami

2018-01-12 14:02

Witaj w klubie. Mój mały właśnie skończył 9 mies i też budzi się często w nocy. Córka już w jego wieku p rzesypiala całe noce a ten jak się obudzi 3 razy w nocy to się cieszę hihi. Takie te chłopaki są niedobre... chyba nie zostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać. Córka mi się budziła raz i wtedyjją zaczęłam oduczac tych pobudek. Budziła się właśnie na mleko. Zaczęłam jej dawać wodę i nosić. Nie dawalam piersi i w końcu przestała się budzić bo po co, jak już nie dostawa la tego co chciała... Ale z młodym to nie przejdzie...