Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Termofor z pestek wiśni - brzydki zapach.

Data utworzenia : 2018-01-04 12:13 | Ostatni komentarz 2018-01-04 17:03

bebusiaa

2278 Odsłony
8 Komentarze

Dziewczyny! Czy któraś z Was, która używała termofora z pestek wiśni, miała problem z jego zapachem? Mój termoforek, choć kupiony w aptece, po rozgrzaniu go w mikrofali okrutnie śmierdzi.. Użyłam go dosłownie parę razy, za każdym razem po rozgrzaniu lądował za oknem, żeby się wywietrzył, bo smród unosił się w całym mieszkaniu. Oczywiście dziecko też z niego nie skorzystało, bo nie wyobrażałam sobie, że położyć córce na brzuszku coś takiego.. Zaczęłam używać żelowego wkładu, ale on bardzo szybko stygnie, więc szukam sposobu na wypędzenie zapachu z termoforku z pestek wiśni. Macie jakieś rady? :)

2018-01-04 17:03

Mój też po podgrzaniu właśnie fajnie pachnie. Ma taki swój zapach właśnie coś w stylu świeżego chleba no i wiśni. Ale jeżeli Ty odczuwasz jakiś nieprzyjemny zapach to coś jest nie tak chyba i ja bym oddala jeśli masz paragon albo kup nowy.

2018-01-04 16:04

Ja posiadam termofor z pestek wiśni i on po podgrzaniu pachnie jak świeży chleb wciągnięty z pieca więc bardzo przyjemnie więc wydaje mi się że może faktycznie pestki w twoim termoforze się zepsuły, zrób jak dziewczyny radzą i oddaj do apteki masz do tego prawo.

Konto usunięte

2018-01-04 14:40

Oddaj ten felerny spróbuj zamienić na inny model z innej firmy.

2018-01-04 14:26

Zdecydowanie najlepiej oddać i wymienić termofor na inny, a jeśli nie ma takiej możliwości, bop. nie masz już paragonu to poprostu kup nowy. Też mam termofor z pestkami wiśni i nie mam z nim żadnego problemu. Widocznie w Twoim coś złego dzieje się z pestkami, może psują się bo były niedostatecznie wysuszone. Najlepiej kup nowy, tak będzie najbezpieczniej.

2018-01-04 14:15

Też mi się wydaje że coś nie tak z pestkami. Powinni wymienić na nowy.

2018-01-04 14:15

Wróciłabym do apteki z paragonem i wymieniła. Najpewniej właśnie pestki nie były odpowiednio wysuszone i się popsuły, stąd zapach.

2018-01-04 13:03

To wina wypełnienia. Najprawdopodobniej pestki się popsuły. Poszukaj termoforu innej firmy.

2018-01-04 12:54

To poprostu idź do apteki z rachunkiem i poproś o wymianę na nowy powiedz że jest nieprzyjemny zapach w aptece powinni bez problemu wymienić