Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Remont w ciąży

Data utworzenia : 2018-01-01 21:59 | Ostatni komentarz 2024-03-27 10:16

tallan

2505 Odsłony
48 Komentarze

Właśnie zaczynam 8 miesiąc, a jednocześnie się przeprowadzamy, a więc i robimy remont. Oczywiście najchętniej bym brała udział we wszystkim, ale wiadomo- nie byłoby to najrozsądniejsze. Powiedzcie mi : czego unikać bardzo, a w jakich pracach mogę brać udział bez obaw o maluszka? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

2024-03-26 23:25

Chętnie przycupnę i również poczytam opinie. U nas jeszcze nie etap wykończenia ale to już tuż tuż. Może ktoś poleci okap kominowy skośny? Słyszałam dużo dobrych opinii o sprzętach do kuchni Electroluxa czy rzeczywiście są dobre?

Konto usunięte

2024-03-26 12:33

Dziewczyny, wykończeniówka na pełnej, został nam miesiąc na przeprowadzkę i zwolnienie mieszkania, a tu tyle niewiadomych i czasu mało, stąd prośba o konkretne polecajki

Beton Jeger na ścianę - pokażecie fotki z nazwą koloru, jaki macie u siebie? Czy ciężko samemu zrobić ten efekt żeby dobrze wyglądał, czy jest to trudne, czy raczej bułka z masłem?

Szyny sufitowe na zasłony. Mamy już maskownicę, ale ciągle się waham jakie szyny - PVC czy aluminiowe? Czy PVC udźwigną ciężkie zasłony? Może macie od razu do polecenia miejsce, gdzie kupię porządne, grube zasłony dobrej jakości?

Drzwi bezprzylgowe rewersyjne, macie, polecacie? Wygodne w użytkowaniu, poza tym że ładnie wyglądają?

Szynoprzewody/oświetlenie - gdzie kupiłyście, jesteście zadowolne?

Okap wyspowy tuba - globalo, vdb, ciarko? A może jeszcze inny, co macie i polecacie?

Listwy przypodłogowe białe - gdzie kupiłyście? Jesteście zadowolone, nic się nie dzieje z nimi, nie żółkną?

 

2019-03-31 18:25

Najlepiej nic ciężkiego nie nosić, oraz nie wykonywać pracy z rękami w górze. :)

2019-03-25 14:13

Ja z mężem kupiliśmy meble do drugiego pokoju. Teraz robi się sufit. Reszty robić nie będziemy by nie wyciągać się niepotrzebnie w koszty.

2019-03-23 17:17

Są rzeczy na których nie warto oszczędzać i robić ich po kosztach, ale z drugiej strony nie ma też sensu za niektóre rzeczy przepłacać, bo to też nic nie daje... Nam się udało dużo zaoszczędzić robiąc zakupy w sklepie internetowym https://sklep.elus.pl/ Dostaliśmy dużą ilość osprzętu w bardzo konkurencyjnej cenie.

2018-12-03 21:56

Z remontami to zazwyczaj bywa tak .. ludzie chca je zrobic po jak najnizszym koszcie co moze sie skonczyc albo wyborem kiepskiej ekipy badz kiepskich materialow. Tragedia jest jak obydwie te rzeczy maja miejsce. Jesli juz sie zabierac za takie remont generalny to albo odlozyc wiecej pieniedzy .. albo zrobic czesc rzeczy we wlasnym zakresie. W sieci jest cala masa poradnikow odnosnie renowacji itp. Co do samych materialow to nalezy wybrac te od sprawdzonych producentow. Mi osobiscie bardzo podobaja sie dekory jakie ma w swojej ofercie Paradyz https://sklep.paradyz.com/produkty/dekoracje Na wiosne mam umowiona ekipe do robienia od nowa lazienki wiec chyba sie skusze na te z czerwonymi tulipanami. Moze macie jakies ciekawe aranzacje? :)

2018-12-03 21:11

Remont podczas ciazy to wcale nie jest nic wielkiego. U nas byla w tym czasie przeprowadzka .. troche wymuszona sytuacja z jaka sie musielismy zmierzyc. Dlugo by tutaj opisywac calosc jednak chodzilo o sprawy rodzinne. Dobrze, ze mamy znajoma mieszkajaca w Holandii ktora uzyczyla nam mieszkania. Oczywiscie nie bylo latwo znalezc firme szukajaca takiego wyzwania jak przeprowadzka miedzynarodowa. Po dluzszych poszukiwaniach trafilismy na Forits - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-holandia-polska/ posiadajace to czego szukalismy w ofercie. Panowie sa bardzo zgrana ekipa dzialajaca wiele lat na polskim jak i europejskim rynku. Nie moge zlego slowa powiedziec bo uratowali nas w tej bardzo trudnej sytuacji. Jak ktos sie pyta o przeprowadzki to zawsze chetnie ich polecam :)

2018-12-03 21:10

To prawda.