Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Co nam dał rok 2017? Jak go pożegnacie ?

Data utworzenia : 2017-12-31 19:06 | Ostatni komentarz 2018-01-01 21:14

D.Gluszek

588 Odsłony
8 Komentarze

Mi rok 2017 dał możliwość bycia mamą po raz drugi!❤ Mąż awansował w pracy , synek zaczął załatwiać sie na nocnik , zaczął mówić pełnymi zdaniami. Nie straciłam nikogo z rodziny za to zyskałam możliwość bycia matką chrzestna ❤ spędziliśmy wspólnie pierwsze rodzinne wakacje

2018-01-01 21:14

I u nas też wiele dobrego: 1. Pierwsza ciąża 2. Super wakacje 3. Dużo odpoczynku. 4. Wszyscy zdrowi i weseli weszli w Nowy Rok. Tylko się cieszyć. Marzę, żeby ten rok już tylko był kontynuacja poprzedniego.

Konto usunięte

2018-01-01 19:55

Rok 2017 :) *8 rok razem z moim M. <3 *pierwszy rok życia naszego synka :) *dużo pysznego jedzenia *13 kg w dół *zakup działki pod nasz wymarzony dom *podróże z małym po Europie :) Tak, to był na prawdę dobry rok :) Przede wszystkim w zdrowiu i razem :) Na ten 2018 życzę sobie i swojej rodzinie zdrowia, bo o resztę zadbamy najlepiej sami :)

2018-01-01 19:13

Przede wszystkim nowego członka rodziny Nadie, małe sukcesy synka (zaczyna w końcu mówić i często powtarza Kocham mamę) ;) Nowy samochód. Stabilizację. Stary rok pożegnaliśmy w domu w składzie ja, mąż i nasze dzieci i super się bawiliśmy ;)

2018-01-01 18:05

U Nas zaręczny, ślub ale przede wszystkim Natan :-) Pożegnanie spokojne w rodzinnym gronie :-)

2018-01-01 14:39

Rok 2017 sprawił mi nowe autko i cudowne wakacje we 3 :) Pożegnała go bardzo hucznie %%%do tej pory mnie głowa boli

2017-12-31 22:28

Ten rok dał Nam bardzo dużo przygotowania do ślubu pochłonęły nas niemal całkowicie, do tego doszły remonty, odbył się nasz najpiękniejszy dzień 03.06.2017r. wzięliśmy ślub <3 najpiękniejszy dzień i najwspanialsze wspomnienia w naszym życiu i drugą taką wiadomością było to, że zostaniemy rodzicami skakaliśmy ze szczęścia i kochamy naszego skarbeczka najbardziej na świecie, a myśl o tym, że będzie już niebawem z nami cieszy nas jeszcze bardziej kochamy go najmocniej. :) Będę miała teraz dwóch kochanych łobuziaków w domu bez których nie wyobrażam sobie życia to takie moje dwa najpiękniejsze i najcenniejsze prezenty od życia! <3 Potem jeszcze kupiliśmy samochód, oczywiście rozpiska i szykowanie wyprawki dla naszego dzieciątka także w tym roku działo się wiele, ale najważniejsze dla mnie jest to żeby zdrowie nam dopisywało i żeby Nowy Rok przyniósł nam wiele radości i samych pogodnych dni spędzonych wspólnie. :) a już sam początek roku sprawi nam ogromną radość kiedy weźmiemy pierwszy raz naszego synka w ramiona. :)

2017-12-31 19:54

A pożegnamy go z lampką picollo na balkonie :d i może troche seksu i spać :D

2017-12-31 19:53

Moja córeczka poszła do przedszkola, my pojechałyśmy razem nad morze, później wreszcie udało się zajść w ciążę, były wakacje w Grecji, na koniec roku dogrywamy sprawy naszego domku. Oby 2018 był pięknym rokiem <3