Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

Sieć komorkowa

Data utworzenia : 2017-12-22 09:13 | Ostatni komentarz 2018-02-21 23:53

paulina.leszczynska

1149 Odsłony
31 Komentarze

Laski mam tel w plusie niestety u mnie na wsi problem z internetem jest. Dlatego myślę żeby do innej sieci przejść. Co Wy macie? Czy zadowolone jesteście?

2018-02-21 23:53

Ja zawsze miałam telefon na abonament i zawsze byłam zadowolona. Sieci miałam już różne ale zazwyczaj po kilka lat. Teraz od 3 lat mam Play i byłam bardzo zadowolona ale od niedawna zmienili coś z odbiornikami i mam kiepski zasięg w domu wiec chyba będę musiała zmienić na t-mobile ponieważ niestabilny zasięg w mieszkaniu mnie często irytuje:-)

2018-02-06 18:54

Ja się chyba z mężem będę przenosić do tej nowej sieci Folx - https://folx.com/ mają ciekawą ofertę i moim zdaniem jest to wygodne rozwiązanie

2018-01-26 11:00

Ja mam internet z play. Telefon też. Jest na abonament. W tym czasie kiedy ja szukałam internetu była to najlepsza oferta. Interesował mnie też zasięg bo z plusa jest kiepski i przeważnie nigdzie go nie ma i internet tak samo. Ma za mało przekaźników chyba.

2018-01-26 10:06

Agusia ja mam na abonament w plusie i przez ten czas doplacam 2zl do faktury i serwis ekranu mam za darmo. Mi abonament bardzo pasuje. Z mężem który byl za granica tez mialam stały kontakt i za połączenia czy SMS-y nie placilam ani grosza. Do tego internet lte nie pamietam ile ale sporo MB mam. No i w Polsce rozmowy i SMS-y z każda siecią za darmo. Z tym ze u tesci nie mam wgl zasięgu, musze szukac po podwórku zeby gdzies zadzwonić. Oni tam maja w t-mobile i zasięg super bo niedaleko stoi antena. Paulina najlepiej zebys sie zapoznała tak jak dziewczyny pisza z różnymi ofertami. Najlepiej osobiście bo i sprawdza zasięg i w razie wątpliwości wszystko wytlumacza. A co do splacania abonamentu to ja jestem tego zdania ze jak mam kupic kartę za 30 zl co miesiąc i po tygodniu nie mieć nic na koncie bo za wszystko sobie liczą to wole płacić 40zl raz na miesiąc i miec spokój bo nie zabraknie mi w razie potrzeby.

2018-01-25 22:38

Warto porównać sobie oferty kilku operatorów . Często dają gratisy czy rabaty . Można teżspokojnie negocjować umowę . I pytanie czy chciałabyś telefon z abonamentem czy tylko abonament .

2018-01-25 21:50

ja nie moge się już zdecydowac haha

2018-01-24 22:24

my mamy od 5/6 lat abonament w T-mobile, internet jest spoko, nie mogę narzekać. Choć na tej mojej Gdańskiej wsi problem mam z zasięgiem i czasem to aż na balkon muszę wyjść by porozmawiać na spokojnie. Teraz będąc tu za granicą, korzystam z pakietu roamingu internet i połączenia. Jest super :)

2018-01-24 22:18

Ja gdy wzielam telewizje z upc https://www.upc.pl/lp/replaytv/ to mialam telefon z jakiejs tam sieci a potem przeszlam na telefon tez na upc i z niego jestem bardzo zadowolona