Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Dzieciństwo

Data utworzenia : 2017-12-09 12:50 | Ostatni komentarz 2017-12-10 02:27

aneta7734

745 Odsłony
10 Komentarze

Co wam się kojarzy z dzieciństwem? Mi dziś przypomniała sąsiadka. Od rana włączyła pralkę. Jak byłam mała to z rodzeństwem lubiliśmy się budzić przy chodzącej pralce. Tata tego nie lubił i chciał żeby drzwi do łazienki były zamknięte, a my wręcz przeciwnie. Lubiłam budzić się tak. Wtedy wiedziałam, że są wszyscy w domu. U nas było to rzadkością.

2017-12-09 15:36

Też to niestety widzę. Nawet w mojej rodzinie dziecko przywitać się nie przyjdzie, bo w komputerze siedzi wiecznie. U mnie był taki zwyczaj w niedzielę rano, że rodzice oglądali z nami bajke. Wtedy wszyscy zbieraliśmy się w jednym pokoju. Przeważnie był to pokój rodziców i wskakiwaliśmy do łóżka pod kołdrę i zaczynał się seans bajki. Choć teraz te baki są zupełnie inne. Nie to co kiedyś.

2017-12-09 13:21

Oj ja mam bardzo duzo wspomnień z dzieciństwa.Budowaliśmy szałasy z lisci o tam sie bawiliśmy albo mialam z siostre taki domek co tam mielismy taki sklep albo szpital.Zabawy w chowanego za kopami,kuligi sankamki.Mama jak robila pranie we frani :-D He Dawniej bylo inaczej niz teraz.Żeby dzieci mialy takie dziecinstwo jak my kiedys.Teraz to tylko telefony,tablety komputery i gry.Nieraz widze jak rodzice chodzę po galeri dzieci w wózkach z tabletami albo telefonami