Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Ile miesięcy, czy lat jesteście już z Forum LOVI ? ciekawa

Data utworzenia : 2017-12-06 15:51 | Ostatni komentarz 2017-12-09 21:34

lola102

1163 Odsłony
26 Komentarze

Dziewczyny szukałam w wyszukiwarce takiego postu , ale nie znalazłam , dlatego piszę bo jestem strasznie ciekawa jak długo jesteście już z Forum Lovi ??? Ja jestem od niedawna i strasznie żałuje , że tak późno się o nim dowiedziałam . Przecież to Forum tak wciąga , że ja jestem na nim kilkanaście razy dziennie . Szkoda , że nie dowiedziałam się o nim będąc w ciąży wtedy miałam mnóstwo wątpliwości , pytań , tyle porad mogłabym tu znaleźć .Dowiedziałam się o nim od znajomej która właśnie bardzo zachwalała i wszystkie cenne wskazówki wdraża w swoje życie . A wy od kogo dowiedziałyście się ???

2017-12-09 21:34

Od tego roku również żałuję, że nie wiedziałam wcześniej o forum, ale super, że w trakcie ciąży mogę dowiedzieć się tylu przydatnych informacji. :) Wszyscy są tu na prawdę bardzo serdeczni to znaczy bez problemu odpowiadają na pytania dzielą się doświadczeniami dodają bardzo ciekawe wpisy także jestem bardzo zadowolona, że dołączyłam do forum LOVI. :) Polecam. :)

2017-12-08 11:19

Na forum trafiłam już dawno, gdy poszukiwałam informacji o gbs. Ale wtedy tylko czytałam. To co mnie pozytywnie zaskoczyło to atmosfera na forum, taka rodzinna ciepła. Jak byłam w liceum to na czatach czy forach tworzyły się wtedy takie rodzinki internetowe, i tutaj myślę, że też tak trochę jest.

2017-12-07 22:56

Jestem na forum od września 2016 :) Żałuję że nie mogę być częściej obecnie ,ale trudno mi znaleźć czas na pisanie przy dwóch wspaniałych synusiach ;) postaram się nadrobić zaległości od stycznia:)) Dzięki temu forum i wam kochane dziewczyny karmie drugiego synka piersią ( ma dwa miesiace) i jestem mega szczesliwa z tego powodu ,z pierwszym mi się nie udało niestety :(

2017-12-07 21:27

Ewcia to mój wczesniejszy awatar nie pamiętam czy od poczatku taki miałam ale cos w ten deseń

2017-12-07 21:20

A ja szukałam jakiejś porady w ciąży i poczytałam troszkę tego forum i stwierdziłam, że fajne :-) też się cieszę, że jestem tu, bo ciąża mi jeszcze przyjemniej mija i wiedza z artykułów i porad też bardzo się przydaje. Ja jestem od niedawna, bo chyba od listopada tego roku :-)

2017-12-07 21:14

Ewcia zgadza sie moja Oliwia byla na profilowym wczesniej w takiej żółtrj opasce z kwiatkiem na glowie :-)

2017-12-07 20:48

Oliwcia i ze ja Cie nie kojarze,? Pewnie zminilas zdjecia profilowe?;-) bo do nicku mam slaba pamięć , chociasz teraz znam duzo dziewczyn;) o pamietam duzo.nicow;)

2017-12-07 17:45

Ładny staż dziewczyny. Ale super że są tu osoby które już mają starszakow i dziela się wiedzą.