Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Kiedy doszło do zapłodnienia?

Data utworzenia : 2017-12-05 19:45 | Ostatni komentarz 2018-01-02 01:32

Wioletta.Kucharska

2308 Odsłony
60 Komentarze

Wątek moim zdaniem bardzo ciekawy. Jedne dziewczyny wiedzą, kiedy doszło do połączenia komórki z plemnikiem. Inne były zaskoczone ciąża (wszystkie bardzo pozytywnie zaskoczone). Ciekawa jestem jak było u Was?

2018-01-02 01:32

Ja myślę, że tak wcale nie będzie. Natury nie da się oszukać.

Konto usunięte

2017-12-31 03:28

Myślę, że jeszcze kilka lat i ludzie będą mogli wybierać co będą chcieli. Oczywiście uważam że to nic dobrego ale technika idzie tak do przodu że prędzej czy później tak będzie

2017-12-31 02:51

Ja znam takiego faceta co jak mu się urodziła ósma córka to po dziecko i żonę do szpitala nie pojechał. Przecież czy dziewczynka czy chłopczyk nie ma dużego znaczenia ważne żeby zdrowe było. Po co są te pretensje zupełnie niepotrzebne. Co zostało zasiane takie plony się zbiera.

Konto usunięte

2017-12-28 12:05

Haha :D to kobieta powinna na takiego męża krzyczeć, że znowu jej SPŁODZIŁ dziewczynkę albo chłopca, a nie, że ona mu urodziła... Za to, że urodziła to powinien jej masować stopy aż po kres jej dni, albo jego :D

2017-12-28 10:16

Żadnego obwiniania, ani pretensji czy jakiś niepowarznych przygadywań nie powinno być, przecież powinni skakać z radości, że jego kobieta urodzi mu największy skarb na Świecie, który złącza jeszcze bardziej, owoc miłości który jest złączeniem nas obojga w jedną najwspanialszą całość. ☺ więc dziwią mnie takie komentarze kiedy mężczyźni mówią takie rzeczy albo jest się w tym razem i wyczekiwuje się dzieciątka nie ważne czy to będzie dziewczynka czy chłopczyk albo niech się facet zastanowi czego chce, bo na zawołanie żadna mu nie urodzi tak jak on sobie tego życzy ☺ facet powinien skakać z radości, że z jego rodzina jest cała i zdrowa i że tworzą piękną całość. ☺ także czasem powinni klupnąć się w głowę i milion razy zastanowić zanim coś powiedzą. Ja na szczęście nie mam takiego problemu, bo mój mąż zawsze powtarza nie ważne czy będziemy mieli córeczkę czy synusia ważne żebyśmy byli zdrowi i szczęśliwi, a dziecko i tak będzie się kochało najbardziej na Świecie. ☺ buziaki. ☺

2017-12-27 21:56

Tak naprawde to wszystko zależy od faceta i jego plemnikow.Meskie plemniki sa szybsze od żeńskich .Ale to nie zależy od nas co ma byc to będzie najważniejsze żeby było zdrowe. Tak jak pisze Agniejeska kobieta zawsze ma chromosom X i jeśli plemnik bedzie chromosomem X to bedzie dziewczynka a Y to chłopczyk.

Konto usunięte

2017-12-27 21:50

Na to nie ma reguły. Co ma być to będzie : )

2017-12-27 21:41

A widzicie, ale zdarzają się niestety takie niedouczone egzemplarze mężów/partnerów despotów. ( :P )