Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Mamusie jak wasze samopoczucie w ostatnich tygodniach ciąży?

Data utworzenia : 2017-12-02 09:28 | Ostatni komentarz 2017-12-14 21:46

Konto usunięte

2577 Odsłony
11 Komentarze

Hej Mamuśki, jak się czujecie w ten zimowy czas? Jak Wasze brzuszki, co Wam zrobiło największą radość w kompletowaniu wyprawki dla Waszych Skarbów, czy wszystko już macie przygotowane ? Ja już jestem coraz cięższa, ale to nic w porównaniu do radości z tego, że za niedługo będziemy mieli już Swojego Synka przy sobie. Pogoda czasem daje popalić, ale nie ma tego złego trzeba myśleć pozytywnie. Nie ma większej radości jak bycie mamą! U mnie już prawie 34 tydzień ciąży i już chodzą mi po głowie myśli jak to będzie czy poród potrwa długo czy szybko i troszkę stresik jest, ale najważniejsze żeby z maleństwem było wszystko dobrze i nie liczy się nic więcej. U mnie kompletowanie wyprawki dla maleństwa było bardzo dużą przyjemnością i wszystko sprawiło mi wielką radość tym bardziej wszystkie zakupy robiliśmy razem z mężem i jego zaangażowanie, doradztwo i pomoc jest bezcenne, oboje bardzo cieszymy się na nasze pierwsze dziecko. W końcu to owoc naszej miłości, jest naszym darem od życia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. :)

2017-12-02 13:48

Termin na 15 stycznia. No to faktycznie w tym przypadku przy pierwszym dziecku to duży plus bo wiele rzeczy zostaje dla następnego maleństwa. Spaceruje po podwórku nawet koło domu dużo daje czy wietrzenie domu tak samo to duży plus całkiem inne powietrze i lepiej się czuję. Wiem, już się nie możemy doczekać Naszego Kochanego Skarba ! Tak zdrowie jest najważniejsze, a resztę przeżyje nie ja pierwsza będę rodzić nie ostatnia. :) Także jestem dobrej myśli. :)

2017-12-02 13:25

Ogólnie całą ciążę znosiłam dobrze ale III trymest wypadł akurat w wakacje. Szczególnie w lipcu odczułam mój ciężar kiedy to stopy spuchły mi jak balony :-) A jeśli chodzi o poród to nie ma co o tym myśleć, ja podeszłam do wszystkiego na luzie . Nastawiałam się na poród sn niestety wyszło inaczej ale dlatego właśnie nie ma co się zastanawiać tylko czekać na to co będzie :-). Oby tylko Maleństwo było zdrowe :-)

2017-12-02 10:41

Witamy ;) na kiedy termin porodu? Ja już po wszelkich wyprawkach he he pierwsza rodzilam w lutym trzy lata temu - wyprawke kompletowalam rowniez z mężem na przelomie grudzien/styczen. W tym roku w maju urodzila nam sie druga coreczka - z ta wyprawka nie bylo wielkich szaleństw bo bardzo duzo rzeczy juz miałam po pierwszej ;) to jest wielki plus. A co do ciąży zima - uwielbiałam zaszyc się z kubkiem ciepłej herbaty pod kocem i czytać jakieś fajne romansidlo ;)) podróżując pieszo czy autem trzeba uważać bo teraz ta pogoda zdradliwa, zaraz śnieg i mróz zawitają - a kierowców piratów nie brakuje ... Świeżego powietrza zazywaj by Cię choroby nie lapaly - bo tak tylko w domu też nie dobrze. Chyba ze już Ci tak ciężko i wogole - no to wtedy wietrz często mieszkanie ;)) A o porodzie nie myśl ;) jest to ból który szybko przychodzi i szybko się o nim zapomina ;) jak Ci poloza niemowlę na piersi tak już nic Cię nie obchodzi ;) uwierz mi he he najważniejsze to współpracować z położna - ona Tobą pokieruje , będzie mówić co i jak. A jak będę nachodzic Cię skurcze oddychaj bardzo głęboko - to pomaga ;)