Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Mamy konsultantki kosmetyków

Data utworzenia : 2017-11-25 13:25 | Ostatni komentarz 2017-11-28 13:15

alutka2223

560 Odsłony
5 Komentarze

Witam Was :-) Nie znalazłam podobnego wątku więc piszę. Jestem ciekawa ile z nas jest konsultantkami kosmetycznymi np. Avon, oriflame czy Fm.W tym wątku chciałabym abyśmy się dzieliły np.fajnymi promocjami.

Konto usunięte

2017-11-28 13:15

Popieram M.Jacek. Tez wolę iść do drogerii, obejrzeć, poprosić o tester. Teraz wszędzie można dostać wszystko. Jest ogromny wybór kosmetyków. Kiedyś zdarzało mi się zamawiać z Avon żele pod prysznic, ale teraz taniej można kupić coś fajnego w drogeriach stacjonarnych.

2017-11-27 21:42

Teraz za duży wybór jest w drogeriach. Sama wolę iść, obejrzeć, dotknąć i kupić. To co było w katalogach nie zawsze się zgrywało z rzeczywistością. Z jednego produktu tylko nie zrezygnowałam, jest to wysuwana konturówka do oczu z avonu, uwielbiam je :) ale zamawiam na allegro, jak wezmę kilka sztuk wychodzi z przesyłką ta sama cena co w katalogu.

2017-11-27 09:41

Wiem, wiem też byłam w avon, wkurzalo mnie to aby mieć darmową przesyłkę i rabaty trzeba było zamówić za minimum pewna kwotę dużo powyżej 100..A poza tym często nie było kosmetyków których zamawiałam...raz tak najadłam się wstydu przez nich przed klientkami .. bo zamawialy krem co był hitem na 1stronie, zamówiłam w 1dniu katalogu 12szt, których nie otrzymałam, przez kolejne 2katalogi też był polecany znowu zamawiałam i znowu nie było..wstyd..klientki patrzyły na mnie jak na głupka, bo były polecane jako hit w katalogu a przez 2msc nie można było ich kupić..przez to zrezygnowałam z tej marki choć niektóre produkty były naprawdę godne uwagi. Obecnie jestem w Oriflame, kosmetyki sa bardzo dobre jeśli chodzi o kremy, balsamy, mam bardzo wrażliwa skórę i nie wszystko mogę używać, natomiast produkty tej firmy mnie nie uczulaja.Balsamy nawilżające czuje jak się wchłaniaja.Wada sa ceny niektórych produktów, bo ogólnie patrząc na cały katalog to są stosunkowo wysokie.Jeszcze nie trafiło mi się aby zabrakło jakiegoś produktu z katalogu nawet w ostatnim dniu, jedynie z ofert specjalnych zdarzają się braki Ale to wiadomo.

2017-11-26 15:04

alutka jeśli chodzi o fm to nie opłaca się kupować od konsultantek bo jest dużo drożej nawet drugie tyle.Zamów jak coś na allegro a zaoszczędzisz

2017-11-25 21:48

Byłam.konsultantką Avon, ale zrezygmowałam. Firma miała kilka brzydkich zagrań w stosunku do komsultantek. A poza tym tylko kilka kosmetyków z tylu dostępnych była ok.