Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Szczęście o jakim można byłoby pisać i pisać ☺

Data utworzenia : 2017-11-20 08:13 | Ostatni komentarz 2017-11-20 08:15

N.Bednarz

548 Odsłony
1 Komentarze

Kochane mamusie, które nosicie jeszcze Swoje Szczęścia pod serduszkiem Wy też tak macie, że nie możecie doczekać się kolejnej wizyty u ginekologa i zobaczenie na USG swojego maleństwa ja tak mam i to zaraz po wyjściu mogłabym patrzeć na moją kruszonkę 24h na dobę

2017-11-20 08:15

Kochane mamusie, które nosicie jeszcze Swoje Szczęścia pod serduszkiem Wy też tak macie, że nie możecie doczekać się kolejnej wizyty u ginekologa i zobaczenie na USG swojego maleństwa ja tak mam i to zaraz po wyjściu mogłabym patrzeć na moją kruszonkę 24h na dobę, już się nie mogę doczekać porodu i przytulania mojego synusia do Siebie nie odstąpię go na krok, bezgraniczna miłość Mamy i Taty do Dziecka już od dnia kiedy się dowiedzieliśmy jest bezcenna i tak silne, że nie ma nic piękniejszego. Tym bardziej, że to pierwsza ciąża i wszystko jest takie nowe jak w brzuszku rośnie mały szkrabek jak czuje się pierwsze kopniaczki, miewa się częste zgagi w moim przypadku, czasem odczuwane zmęczenie coś czego nie czuło się wcześniej tak często jak teraz, ale jest to tak piękne, że nawet największy ból, albo najmocniejszy kopniak jest nieszczęśliwym czasem bo wiem, że warto, bo jest to najcudowniejszy prezent od życia owoc Naszej miłości mojej i męża, którą możemy dzielić już we trójeczkę.