Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LUTOWA 2020

Data utworzenia : 2020-03-04 13:50 | Ostatni komentarz 2020-04-02 10:59

Redakcja LOVI

2960 Odsłony
41 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki LUTOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – dynamiczne smoczki uspokajające 18+ oraz kubeczek 360 z kolekcji Buddy Bear otrzymują:

 

aneczkaa006

Karolinach

MamaMałejMajki

mamameg

misiowa

moniczka7896

pannaXoanna

Patrycja. Niedopytalska

pauli89nek

Zuzka2

 

WYRÓŻNIENIE –– kapsułę smoczków Salt&Pepper 18m+ otrzymują:

 

Joanna.Sienkiewicz

JustaMama

karolina213

mAMAKISI

MamaOsiAl

Matildi

Minni   

pati1990

Susanne

to_ja_Aga_K

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! 
 

Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja LOVI

2020-04-02 10:59

Po to są założone te wątki przez Redakcję by właśnie w nich umieszczać swoje opinie, to co bezpośrednio testowalam umieszczalam właśnie w tych wątkach I nie było nowych wątków dla poszczególnych miesięcy(chodzi mi o te założone przez Redakcję) tylko jak pojawiał się nowy produkt i skoro nie powstał nowy wątek dla smoczków 18+ To należy opinie dodać do istniejącego już wątku o smoczkach dynamicznych tylko jest osobny wątek dla smoczkow mini, to samo tyczy się np szklanych butelek skoro nie powstał nowy wątek do danej kolekcji to należy wypowiedzieć  się już w istniejącym 

2020-04-01 17:23

Ja też tylko w tych założonych przez serwis.

2020-04-01 12:46

Ja, też  zawsze dodaję opinię o produktach w istniejących już wątkach dodanych przez Lovi.

2020-03-29 13:21

Pauil89nek, ja zawsze w istniejących. Tylko patrzę czy to założony przez redakcję wątek. Bo czasami jakaś testerka powielała. Nie widziałam dwóch wątków o tym samym.

Wątek o kubeczkach 360 jak i o smoczkach dynamicznych już istnieje i tam dopisujemy.

2020-03-24 22:44

Paulinek ja zamieszczam w już istniejących i szukam założonych przez Lovi

Konto usunięte

2020-03-24 06:13

Aleksandra-1990@ wiem, że jest taka sekcja na forum, ale często były zakładane tam nowe wątki dla wygranych w poszczególnych miesiącach, dlatego pytam czy zostanie założony osobny wątek czy umieszczać opinie w już istniejących...

2020-03-22 14:26 | Post edytowany:2020-03-22 22:06

Pauli89nek opinie o testowanych produktach można zamieszczać na forum w sekcji opinie testerów. Określonych ramów czasowych na dodanie posta wydaje mi się, że nie ma ponieważ zawsze znajdzie się jakaś mamusia która  kupi produkty Lovi dla swojego dziecka i może wyrazić swoją opinię o danym produkcie. Natomiast im wcześniej po przetestowaniu produktu wyrazisz opinię tym będzie lepiej, ponieważ dana osoba może się wahać nad zakupem. Poprzez swoją opinię o testowanym produkcie możesz wpłynąć na decyzję o zakupie produktu przez inną osobę. 

Konto usunięte

2020-03-21 22:35

Gdzie zamieszczać opinie o testowanych produktach? Czy mamy jakieś określone ramy czasowe na dodanie postów?