Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

I love LOVI <3

Data utworzenia : 2016-09-27 23:50 | Ostatni komentarz 2016-09-27 23:50

Malwa2205

872 Odsłony
0 Komentarze

Kochane LOVI, Długo myślałam jak powinnam odpowiedzieć na to pytanie, pozwólcie więc,że zacznę od początku. Wyobraźnia pozwoli Nam cofnąć się 18 lat w czasie. Przed Nami w swoim pokoju siedzi mała 5-6 letnia dziewczynka. Jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest tzw. zabawa w dom. Dookoła pełno lalek, zwykła szklana butelka i dwa smoczki wyniesione ukradkiem z kuchni a których właścicielką jest najmłodsza siostra bohaterki Naszej opowieści. Dziewczynka potrafi godzinami spędzać wolny czas na przebieraniu, karmieniu oraz tuleniu szmacianych lalek. Ten niemalże mistyczny rytuał Mała wykonuje z ogromną skrupulatnoscią, ponieważ dokładnie tak postępowała Jej mama. Naśladuje czynność po czynności, a wszystko robi z czułością. O czym w tym czasie marzyła ta mała dziewczynka? Żeby w przyszłości mogła tak jak jej mama dbać o swojego Malucha i zapewnić mu dobry start w przyszłość..Kochane Lovi, to ja byłam tą małą dziewczynką..To ja skrycie marzyłam o tym,aby w przyszłości pielęgnować swoje Maleństwo i zapewnić mu to co najlepsze poczynając od tego zwykłego smoczka czy butelki. LOVI, Chciałam Ci w tym miejscu podziękować za to, że pomogłeś urzeczywistnić moje dziecięce marzenia. Twoje produkty wniosły sporo radości do Naszego życia. Dzięki Tobie postrzegamy Macierzyństwo we wszystkich kolorach tęczy. Powiem więcej nawet bedąc dzieckiem w najskrytszych snach nie marzyłam o tym, że kiedyś smoczki i inne atrybuty niemowlaka będą tak zacgwycające.Teraz jest właśnie czas i miejsce na to,abym mogła wyrazić ogromną wdzięczność za każdy produkt tworzony przez Was z miłością. Dziękuję za chwilę wzruszenia, za to że jesteście obecni w najważniejszych momentach Naszego życia. Razem z Wami każdego dnia uczymy się siebie nawzajem i budujemy bliskość w codzienności. Dziękuję raz jeszcze Lovi za każdą bezcenną chwilę, która upłynęła Nam w miłości!