Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Postawiłam na markę LOVI :)

Data utworzenia : 2016-09-26 23:38 | Ostatni komentarz 2016-09-26 23:38

Paula91

863 Odsłony
0 Komentarze

Dziś zaczynam 36 tydzień niedawno kompletowałam wyprawkę , w sklepie pani która doradzała właśnie zaproponowała butelki i smoczki marki LOVI . Również uczęszczam na zajęcia szkoły rodzenia, gdzie również polecano nam produkty tej marki. Położna prowadząca zajęcia pokazała też i omówiła jak zbudowany jest smoczek butelki jak i smoczek uspokajający , co jeszcze bardziej przekonało mnie do wyboru tych produktów. Zakupiłam smoczki i butelki oraz wkładki laktacyjne mam nadzieję że będę zadowolona tym bardziej że jestem nastawiona na karmienie piersią a produkty LOVI z tego co mi przekazano i co wyczytałam są skonstruowane tak aby nie zaburzać odruchu ssania i nie utrudniają powrotu do karmienia piersią. Jeszcze został mi do zakupienia laktator, jednak to troszkę wydatek ale jeśli dojdzie do zakupu to również chciałąbym zakupić LOVI, ponieważ przyda mi się a jeśli już kompletuję wyprawkę tej marki to chcę się trzymać jednej tym bardziej że bardzo podoba mi się konstrukcja akcesoriów że "współgrają" z naturalnym karmieniem piersią. I słyszałam sporo pozytywnych opini na temat tej marki. Jeśli produkty mi się sprawdzą również będę polecała przyszłym mamom:) Pozdrawiam :)