Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY DLA FORUMOWICZÓW - LIPIEC 2015 r.

Data utworzenia : 2015-08-06 09:17 | Ostatni komentarz 2015-08-13 15:45

Redakcja LOVI

2907 Odsłony
30 Komentarze

Drogie Mamy :) Z przyjemnością przedstawiamy listę zwyciężczyń konkursu LOVI na najbardziej pomocnych użytkowników – edycja lipcowa. Nagrodę główną - zestaw butelek Aktywne ssanie Super vent (150 ml, 250 ml i 330 ml) oraz podgrzewacz żelowy LOVI – Jury postanowiło wręczyć: A.Zazulak AmiAga Artan Beata74 E.Dylag hirudo-bonum klio69 nienormatywna Sabina.Krupa xaniab Wyróżnienie w postaci butelki Aktywne ssanie Super vent (250 ml) otrzymują: A.Karbowska aga1989 Agulka beti2270 D.Magalska mamula104 manndarynka roxi133 Syba1991 sylwia.Jedrusiak Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! Wszystkim bardzo dziękujemy za aktywność i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu :) Pozdrawiamy Redakcja LOVI

2015-08-13 15:45

Klio myslałam o tym ale z drugiej strony tak jak napisałaś godziny są nie określone a jak zrobie adres na biuro to z kolej będę musiała wysiadywać w pracy bo bóg wie kiedy on przyjedzie

2015-08-13 12:15

Do nas też paczuszka wczoraj dotarła. Bardzo się cieszymy!!!

2015-08-13 10:22

Do mnie też wczoraj paczka dotarła :) strasznie się ciesze, dziekuje :)

2015-08-12 22:08

sylwia.Jedrusiak to może na drugi raz zmień sobie miejsce dostarczenia paczki na adres pracy? Ja np. dziś nie wiedziałam czy będę w domu, bo te godziny podania doręczenia paczki czasem mijają się z rzeczywistym czasem..także wybrałam punkt odbioru paczek GLS taki, który był najbliżej mojego domu, a w moim mieście jest ich kilkanaście.

2015-08-12 22:06

Beatka dostałam wiadomość że kurier będzie między 14-15 więc wyszłam wcześniej z pracy w sumie byłam już przed pierwszą a on co nawet nie zadzwonił tylko awizo zostawił dzwonie do niego od razu i co się okazało że minelam się z nim Przed blokiem i w ogóle czyli jak bym zeszła na dół to bym zdążyła a on do mnie że trudno pow że zostawi paczkę w punkcie bo on czasu niema na takie głupoty co za burak do ich punktu mam kawał drogi na drugim końcu miasta jeszcze teraz te upały no wściekła jestem

2015-08-12 17:59

Bardzo ciekawa jestem tego podgrzewacza, lecz pewnie nie przetestujemy go o tej porze roku..chyba, że nastąpi lada dzień jakieś diametralne ochłodzenie. AmiAga lovi dla Twojej prześlicznej córki :** dawno nie byłam..aż tak zakochana w dziecku jak jestem w Twojej małej ;) Uwielbiam ją.

2015-08-12 15:59

Do nas też kurier dziś zawitał z zestawem :-) bardzo się cieszymy i jeszcze raz dziękujemy :-)))) Po wyparzeniu jedna z nowych butelek od razu w użyciu .... :-)

2015-08-12 14:19

Sylwia a co się stało ??? Zniszczył paczkę ??? Do nas dotarł kilka minut temu prześliczny zestaw. Synek jeszcze nie widział, bo akurat zasnął i jeszcze śpi. Bardzo, bardzo dziękuję w jego imieniu :)