Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY LUTY 2013 r.

Data utworzenia : 2013-03-01 23:09 | Ostatni komentarz 2013-03-09 11:57

Redakcja LOVI

3586 Odsłony
15 Komentarze

Z przyjemnością ogłaszamy listę zwycięzców w konkursie na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI :) Nagrodę w edycji lutowej konkursu, czyli dwufazowy laktator ręczny LOVI Prolactis, otrzymują: Uznane przez Was - Użytkowników, poprzez przyznane punkty, za najbardziej pomocne: mamuśka monika_b mamunia lusi_ja ona_87 Jury złożone z ekspertów firmy LOVI, po długiej i burzliwej dyskusji (bo wybór, uwierzcie, nie był łatwy), postanowiło przyznać nagrody: a.100krotka Kaajkaa Iwona Gpopo A.Bednarska oraz wyróżnienia (w postaci kubka niekapka Hot&Cold Friends): sloniatko007 dariolka195 burek1234 olciaa Tatko Gratulujemy! Luty na naszym forum obfitował w nowe ciekawe wątki, dyskusje, wymiany poglądów. Z ogromnym zadowoleniem obserwowaliśmy, jak jesteście dla siebie pomocni, empatyczni i wspierający. Z radością też czytaliśmy przychodzące na redakcyjny adres e-maile w stylu: „Dziękuję. Znalazłam to, czego szukałam. Fajnie, że jest takie forum.” Tylko że to nie nam należą się podziękowania, po stokroć należą się one Wam! Dziękujemy, że jesteście!!! :) Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o jeszcze więcej :) Waszych doświadczeń, opinii, pozytywnego zaangażowania. Redakcja LOVI

2013-03-02 14:41

gratulacje, kochani (bo w końcu mamy w tym gronie jednego pana:) :)))

2013-03-02 12:55

Ojej bardzo dziękuje za wyróżnienie-szczerze mówiąc ten kubeczek cieszy mnie o wiele bardziej niż nagroda główna(nie karmie piersią więc laktator byłby w moim wypadku bezuzyteczny...).Ciesze się że tworzymy tutaj fajną społeczność i możemy sobie nawzajem pomagać:)Lovi dziekuje

2013-03-02 12:23

Mamunia trzymam kciuki. Lovi bardzo serdecznie dziękuję za nagrodę. Jestem dumna, że dzięki postomom, które piszemy pomagamy innym.

2013-03-02 10:41

Mamunia trzymam kciuki! Także dziękuję za nagrodę wszystkim. Bardzo mnie cieszy też fakt ,że Panowie są aktywni na forum.

2013-03-02 09:24

Dziękuję bardzo za przyznanie nagrody!Cieszę się że moje posty były pomocne i dziękuję Wam Wszystkim ,bo to właśnie dzieki temu ,że doceniliście moje wypociny będę mogła testować laktator który w tej chwili bardzo mi się przyda.Miły prezent na poprawę humoru,proszę trzymać kciuki za moją córeczkę by szybko wyzdrowiała,choć wiem,ze krztusiec trwa długo:( jeszcze raz dziękuję,pozdrawiam wszystkich!

2013-03-02 07:47

Moje drugie wyróżnienie,dziękuję:) jest mi miło:)

2013-03-01 23:15

Dziękuje za wyróżnienie :)