Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY LUTY 2013 r.

Data utworzenia : 2013-03-01 23:09 | Ostatni komentarz 2013-03-09 11:57

Redakcja LOVI

3585 Odsłony
15 Komentarze

Z przyjemnością ogłaszamy listę zwycięzców w konkursie na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI :) Nagrodę w edycji lutowej konkursu, czyli dwufazowy laktator ręczny LOVI Prolactis, otrzymują: Uznane przez Was - Użytkowników, poprzez przyznane punkty, za najbardziej pomocne: mamuśka monika_b mamunia lusi_ja ona_87 Jury złożone z ekspertów firmy LOVI, po długiej i burzliwej dyskusji (bo wybór, uwierzcie, nie był łatwy), postanowiło przyznać nagrody: a.100krotka Kaajkaa Iwona Gpopo A.Bednarska oraz wyróżnienia (w postaci kubka niekapka Hot&Cold Friends): sloniatko007 dariolka195 burek1234 olciaa Tatko Gratulujemy! Luty na naszym forum obfitował w nowe ciekawe wątki, dyskusje, wymiany poglądów. Z ogromnym zadowoleniem obserwowaliśmy, jak jesteście dla siebie pomocni, empatyczni i wspierający. Z radością też czytaliśmy przychodzące na redakcyjny adres e-maile w stylu: „Dziękuję. Znalazłam to, czego szukałam. Fajnie, że jest takie forum.” Tylko że to nie nam należą się podziękowania, po stokroć należą się one Wam! Dziękujemy, że jesteście!!! :) Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o jeszcze więcej :) Waszych doświadczeń, opinii, pozytywnego zaangażowania. Redakcja LOVI

2013-03-09 11:57

nagroda dotarła . . Bardzo fajnie zapakowany był laktator a mąż pierwszy obejrzał wszystko :) Przyda sie już niedługo.

2013-03-09 11:00

My również otrzymaliśmy laktator faktycznie jest fajnie i tak elegancko zapakowany, serdecznie dziękujemy za tak miły prezent. Zobaczymy jak się sprawdzi ;)

2013-03-08 16:15

U naszych rękach również jest już kubeczek-Lovi bardzo dziekujemy.jak narazie córka jest za mała by go używac ale napewno w przyszłości się nam przyda.

2013-03-08 12:57

U mnie też był kurier kubek niekapek dotarł cały. Mały jest jeszcze za malutki aby korzystać z niego ale niech leży doczeka się bo komu podarować też nie mamy :)

2013-03-08 10:54

Właśnie kurier dostarczył nagrodę,laktator jest tak pięknie zapakowany,że aż żal go rozpakowywać:)Dziękuję bardzo jestem strasznie ciekawa jak będzie odciągał mleczko.Pozdrawiam!

2013-03-05 10:54

O rany nawet się nie spodziewałem takiego wyróżnienia, dziękuję bardzo.

2013-03-03 21:11

Dziękuję bardzo za nagrodę. Na pewno bardzo się przyda bo nasza przygoda z karmieniem mam nadzieję jeszcze potrwa. Jednocześnie gratuluję wszystkim mamusiom i tatusiom:) Mamunia życzę Twojej córeczce szybkiego powrotu do zdrowia. U nas z kolei chyba zaczyna się ospa :( Pozdrawiam:)

2013-03-02 15:26

ooo dziękuję:-))) nie spodziewałam się. Kubeczek fantastycznie poniewaz mój synek jest właśnie na tym etapie:-) Jeszcze raz dziękuję i gratuluje wszystkim.