Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY DLA FORUMOWICZÓW WRZESIEŃ 2014 r.

Data utworzenia : 2014-10-03 14:44 | Ostatni komentarz 2014-10-25 09:25

Redakcja LOVI

9731 Odsłony
69 Komentarze

Witamy, mamy przyjemność przedstawić zwycięzców wrześniowej edycji na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Nagrodę główną – podgrzewacz uniwersalny LOVI – otrzymują: alicjas123 Aniami AnnaMa asienka250492 Beata74 Didisia kasik324 M.Napierala SamantKa Zofia-1985 Wyróżnienie - w postaci butelki LOVI Aktywne Ssanie 250 ml – otrzymują: beti2270 Ewcia2 GosiaDr Judytka.92 kusia_ss marcelkag Marta-1987 Proud Mommy tata ratownik Tosiuleczka Zwycięzcom gratulujemy wygranych!!! Wszystkim uczestnikom forum bardzo dziękujemy! Zapraszamy do udziału w październikowej edycji – do wygrania 20 zestawów kubków 360° i smoczków z kolekcji RETRO BABY! Pozdrawiamy Redakcja LOVI PS. maile do zwycięzców zostaną rozesłane wieczorem.

2014-10-25 09:25

Zofia-1985 - niestety termostatu nie da się samodzielnie regulować. Dostaliśmy Twoje zgłoszenie mailowe o problemach z podgrzewaczem, w poniedziałek skontaktujemy się w tej sprawie.

2014-10-23 11:28

A ja mam pytanie do Redakcji - nie chcę jeszcze pisać opinii w dziale testerek, ale mam problem z podgrzewaczem - odmiennie do jednej z forumowiczek, której mleko podgrzewało się za bardzo ja mam w drugą stronę - mimo bardzo długiego czasu grzania pokarm się nie zagrzewa, jest lekko ciepławy, wręcz letni. Mam na myśli pokarm umieszczony w miseczce i przykryty dołączoną pokrywką... Da się wyregulować termostat w podgrzewaczu? Co mam zrobić, żeby jedzenie się zagrzało?

2014-10-19 18:26

Samantka jeżeli jest Ci nie potrzebny to nam by się przydał :) Ale niestety nie mam do Ciebie kontaktu na fb

2014-10-19 18:04

Jeszcze nie miałam okazji.. Bardzo, bardzo dziękuję za nagrodzenie mnie: ) ! Podgrzewacz LOVI od razu po dostarczeniu przez kuriera wylądował w torbie do domu, bo jeszcze tego samego dnia wracaliśmy; ) Po rozpakowaniu zajął honorowe miejsce na maminej szafce nocnej wraz z puszką mleka - w końcu nie muszę się martwić o nocne wstawanie i zaczynam się w końcu wysypiać; ) Jestem szczęśliwa, bo podgrzewacz bardzo ułatwia mi życie i jeszcze tu napiszę, że jest tak cichutki, że nawet zmiany koloru lampki nie słychać; ) Co do podgrzewacza z Canpolu - wszystko mnie ominęło, choć podzielić się chciałam - nadal wyrażam taką chęć i jeżeli komuś jest on bardzo potrzebny zapraszam do kontaktu na fb; ) Nam na razie służy jako dzienny w kuchni, do podgrzewania obiadków ale mogę go odstąpić; ) Jeszcze raz Redakcjo dziękuję!

2014-10-15 13:38

dobrze mój nick jest znany ale nie dążę do celu po trupach, nie wykłócam się o nagrody - nie udało się, trudno ale świat się nie zawali. Nie rozumiem też czemu podkreślasz że zależy mi na nagrodach i piszesz że startuję w innych konkursach. Owszem są nagrody na któych mi zależy ale nie po to tu przyszłam i to Ci cały czas usiłuję uświadomić. Zawsze odbieram wszystko personalnie jeżeli ktoś nie użyje stwierdzenia "niektórzy".....ty pierwotnie tego nie użyłaś teraz wytłumaczyłaś. Niestety tylu ilu jest ludzi tyle jest charakterów i własnych spojrzeń na rzeczywistość. I masz rację ta sprzeczka robi się dziecinna więc ja już więcej nie zamierzam nic o tym pisać.

2014-10-15 13:26

A czy te słowa były skierowane w Twoją stronę, że odebrałaś je personalnie :)? wytłumaczę ci to możliwie jasno. Moje słowa, które tu wkleiłaś, że pierwotnie przyszło się tu po nagrodę to w większości osób prawda i dalej to potwierdzam. A to, że zostało się później dla ludzi, którzy te forum tworzą czy też się nie zostało, to sprawa indywidualna. Ja zostałam, a ktoś może nie chcieć. Bądź bardziej obiektywna. Poza tym sama napisałaś " owszem potrzebowałam tego podgrzewacza ale jak zobaczyłam jaka zacięta walka to sobie odpuściłam" czyli sama przyznajesz, że jest rywalizacja. Bierzesz udział w wielu konkursach w internecie, twój login i zdjęcie jest znany właśnie z konkursów rożnego rodzaju, więc jednak Ci na nich zależy :). Wogóle to niefajnie się robi bo zaśmieca się forum "konkursy". Nie ciągnijcie tematu w nieskończoność bo to dziecinne trochę. Wcześniej nie było takich problemów.

2014-10-15 09:48

Alicja a pokaż mi osobę która nie wygrała podgrzewacza i się wykłóca o to że jej się należy? Bo ja takiej osoby nie widzę....no chyba że masz na myśli mnie. Bo coś czuje że własnie do mnie pijesz. Owszem napisałam że wypadałoby podarować osobom które nie wygrały ale nie miałam na myśli dla siebie więc w tym momencie to co napisałaś niema najmniejszego sensu. I się nie wykłócałam.... Levusek owszem potrzebowałam tego podgrzewacza ale jak zobaczyłam jaka zacięta walka to sobie odpuściłam czyli nie zależy mi na nagrodzie a na osobach które tu są czyli przyjaźni......czyli to całkowicie przeczy temu co napisałaś wcześniej " Nie ukrywajmy, że jest to pewnego rodzaju rywalizacja i to po to się tu przyszło pierwotnie- po nagrody a nie po to by zdobywać przyjaciół". I nie napisałam że ty tylko tu jesteś dla nagród tylko odpowiedziałam Ci że nie zgadzam się z tym co napisałaś i może Twoja opinia jest związana z Twoim podejściem.

2014-10-14 23:39

Cerien użyłam słowa rywalizacja a może powinnam dać cudzysłów "rywalizacja" bo przecież zależy Wam na nagrodzie, bo przecież potrzebujecie czasem podgrzewacza, kubka czy butelki. To normalne i to żaden wstyd, więc uczestnicząc w forum świadomie bierzecie udział w grze, zabawie, wiedząc, że ktoś wygra lub przegra, więc to jest pewnego rodzaju "rywalizacja", pomimo, że wszystkie się bardzo lubicie. p.s Cerien gdybym była tu tylko dla nagród to nie pisałabym na ogólnym, nie czytała co u Was i uczestniczyłabym na forum byleby wygrać a usuwam się, żebyście Wy mogły teraz powygrywać, więc też nie było to ładne, bo lubię wpaść na ogólny tak po prostu i chyba zwyczajnie mnie nie znasz. Sama bierzesz udział w wielu konkursach.. Redakcja w tej sytuacji pokazała klasę, nie każąc pakować, płacić za przesyłkę i odsyłać a wyszedł ferment jakiś:(