Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY STYCZEŃ 2013 r.

Data utworzenia : 2013-02-01 20:04 | Ostatni komentarz 2013-02-08 21:21

Redakcja LOVI

3837 Odsłony
15 Komentarze

Z przyjemnością ogłaszamy listę zwycięzców : ) Nagrody za styczeń, czyli butelkę Medical+ i podrzewacz uniwersalny LOVI otrzymują: Użytkowniczki uznane przez Was za najbardziej pomocne: Maria.Z Monika.Dziuma olciaa claudia666 P.Janik Użytkowniczki, które za najbardziej wartościowe posty postanowiło nagrodzić niezależne jury złożone z ekspertów firmy Lovi: Proud Mommy monika_b a.a_redzimska mamunia Joanna-1983 Wybór był bardzo trudny. Wiele, a raczej wielu z Was napisało wartościowe rady, wykazało się wiedzą, doświadczeniem, zrozumieniem problemu, empatią, dlatego postanowiliśmy przyznać dodatkowe wyróżnienia i osoby wyróżnione obdarować termoopakowaniem Lovi: lusi_ja ktosiulka a.100krotka mamuśka dariolka195 Lidia.Najdowska Wszystkim Użytkowniczkom dziękujemy za aktywność, cenną wzajemną pomoc. Z radością obserwujemy, jak zaczynacie tworzyć społeczność : ) Serdecznie pozdrawiamy Redakcja LOVI

2013-02-08 21:21

Dziewczyny, gdyby udało się Wam wystawić opinie o produktach do końca miesiąca, byłoby wyśmienicie :) Z góry dziękujemy!

2013-02-08 21:03

i u mnie tez był kurier w jakim czasie wystawić opinie/

2013-02-08 16:11

u mnie też kurier zawitał dziś:) Małe pytanie : czy jest jakiś określony czas na dodanie opinii o produkcie?

2013-02-08 09:57

Właśnie przed momentem kurier przywiózł nagrody,jeszcze raz bardzo dziękujemy,zrobię zdjęcie jak będzie możliwość wstawienia to wstawię:)Malutka przetestuje buteleczkę,mamusia podgrzewacz,a swoją opinię wstawimy w odpowiednim dziale:)Ależ się cieszę hehe:)

2013-02-04 21:41

dziękuję za wyróznienie, jest to bardzo miłe i zaskakujące dla mnie.Powiem szczerze ,że nie spodziewałam sie, myślałam że piszę to co przeżyłam na "własnej skórze" i że raczej nie bedzie to pomocne dla innych mam. A tu ze strony redakcji taka miła niespodzianka:) P.Janik ja także czuję sie tu jak w domu, cieszę sie ,że znalazłam takie miejsce ,gdzie są mamy które rozumieja to co ja przeżywam od początku macierzyństwa:)

2013-02-04 12:05

Maria Z. wszystko zapomniane:-) Cieszymy się, że z nami jesteś:-)

2013-02-03 20:40

I ja dziękuje bardzo i gratuluję wszystkim mamom, a najbardziej tym wyróżnionym przez LOVI:)

2013-02-03 14:01

oo i ja jestem? nie wiedzialm dziękuje:) ps chcialam napisac ze mi wstyd za krętactwa te na poczatku, :( pewnie nie tylko ja mam cos na sumieniu u mnie juz takie sytuacje sie nie powtorza mam nadzieje ze stworzymy fajne i pomocne forum. bede wpadala tu jak najczesciej ale ostatnio brakuje czasu, bo mala mi ząbkuje i dokucza pozostałym gratuluję :)