Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY DLA FORUMOWICZÓW WRZESIEŃ 2013 r.

Data utworzenia : 2013-10-02 23:28 | Ostatni komentarz 2013-11-13 23:38

Redakcja LOVI

7748 Odsłony
59 Komentarze

Kochane Mamy :) Miło nam ogłosić zwyciężczynie wrześniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników, są to: Magda-1982 SamantKa lipka166 bialutka91 maalgorzataa anna1976 Silje Basia1984 Marta1984 Katarzyna-27 Otrzymujecie nagrodę września - dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis. Mamy nadzieję, że będziecie zadowolone, a po testach podzielicie się opiniami z innymi Mamami :) Poza nagrodami głównymi Jury także w tym miesiącu postanowiło przyznać wyróżnienia w postaci dynamicznych smoczków uspokajających LOVI. Wyróżnienia otrzymują: B.kruszko M.Rudnik Carol86 Kaajkaa K.Filarowska Mamunia Proud Mommy Dominika.Dziedz dariolka195 Anita-1981 Dziewczyny w odpowiedzi na jutrzejsze maile z zawiadomieniem o nagrodzie prześlijcie informacje o rozmiarze smoczka. To nie wszystko :) Wyróżnienie specjalne niespodziankę otrzymuje Agulka Zwyciężczyniom gratulujemy!!! Wszystkim ogromnie dziękujemy za aktywność. Jesteście świetne! Forum LOVI dzięki Wam rozkwita, za co ogromnie dziękujemy! Serdecznie pozdrawiamy Redakcja LOVI

2013-10-03 08:05

DZIĘKUJĘ:) a czy to to, co myślę, że to to? bardzo dziękuję. Laktator mam parę miesięcy, używam i jestem bardzo zadowolona, tak więc tym, które wygrały bardzo gratuluję i życzę bezbolesnego odciągania. Lipka, teraz możesz odciągnąć mleko, dać butlę, by mąż karmił możesz rozpalać w piecu;) Samantka to samo:) /co ja robię?zamiast Was motywować do wyjścia do kina, to do pieca Was wysyłam...wredna/ A czy mówiłam, ze dziękuję?

2013-10-03 06:44

Aż mi zabrakło słów... Naprawdę nie wiecie jak się cieszę z tej nagrody! Bardzo ale to bardzo dziękuję i już się nie mogę doczekać pierwszych chwil z laktatorem:) Cieszę się, że moje komentarze coś wnoszą i gratuluje pozostałym, bo naprawdę niejednokrotnie byłyście pomocne.

2013-10-03 00:08

Dziękuję :*