Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY DLA FORUMOWICZÓW WRZESIEŃ 2013 r.

Data utworzenia : 2013-10-02 23:28 | Ostatni komentarz 2013-11-13 23:38

Redakcja LOVI

7749 Odsłony
59 Komentarze

Kochane Mamy :) Miło nam ogłosić zwyciężczynie wrześniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników, są to: Magda-1982 SamantKa lipka166 bialutka91 maalgorzataa anna1976 Silje Basia1984 Marta1984 Katarzyna-27 Otrzymujecie nagrodę września - dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis. Mamy nadzieję, że będziecie zadowolone, a po testach podzielicie się opiniami z innymi Mamami :) Poza nagrodami głównymi Jury także w tym miesiącu postanowiło przyznać wyróżnienia w postaci dynamicznych smoczków uspokajających LOVI. Wyróżnienia otrzymują: B.kruszko M.Rudnik Carol86 Kaajkaa K.Filarowska Mamunia Proud Mommy Dominika.Dziedz dariolka195 Anita-1981 Dziewczyny w odpowiedzi na jutrzejsze maile z zawiadomieniem o nagrodzie prześlijcie informacje o rozmiarze smoczka. To nie wszystko :) Wyróżnienie specjalne niespodziankę otrzymuje Agulka Zwyciężczyniom gratulujemy!!! Wszystkim ogromnie dziękujemy za aktywność. Jesteście świetne! Forum LOVI dzięki Wam rozkwita, za co ogromnie dziękujemy! Serdecznie pozdrawiamy Redakcja LOVI

2013-11-13 23:38

Z jednej strony jeśli nie było by kupujących nie było by też takich cwaniaków. Ja kupowałam dla małej rzeczy na allegro ale od sprawdzonych sprzedawców, zawsze paragon i spokój ducha jeśli chodzi o przechowywanie produktu chociażby, w końcu taka butelka to produkt który bierze moje dziecko do buzi, a kto wie czy ta butelka u kogoś się po podłodze nie walała, sprawdzony i pewny sprzedawca u takich proponuje robić zakupy;-)

2013-11-13 09:26

Martuś-nie powstrzyma. ludzie są tylko ludźmi. Każdy ma swoje sumienie i korzysta z niego lub nie. Ale budujące dla mnie jest to, że to żadna z nas:) Dziewczyny, trzymajmy nasz kręgosłup moralny w pionie:)

2013-11-12 19:20

Hej, ja też widziałam wiele tego typu ofert na allegro. Osoby prywatne sprzedawały kilka różnych nowych rzeczy znanych firm. Można dostać np. jeden nietrafiony prezent w postaci butelki i pozbywać się jej ale mieć ich kilka, do tego smoczki, laktator i inne gadżety to już brzydko pachnie. Też uważam, że nasze nagrody powinny być jakoś oznakowane - not for sale czy coś w tym stylu. Chociaż czy kogoś to powstrzyma przed sprzedażą i drugiego kogoś przed kupnem po atrakcyjnej cenie???

2013-11-12 12:05

Nazwa "tester" niekoniecznie cokolwiek da. Są osoby, które to i tak kupią, bo w końcu jest o połowę tańsze niż normalnie. Swoją drogą, skoro już wygrała, a nie potrzebuje to dlaczego nie zrezygnuje z nagrody?? Gdybym ja we wrześniu nie wygrała laktatora a nagrodę pocieszenia jaką był smoczek, to bym zrezygnowała. Moja córka nie używa, więc po co mi smoczek, może innej mamusi będzie bardziej przydatny. Dzisiaj dostałam wkładki laktacyjne canpol z aloesem, bo wygrałam, ale moja laktacja jest tak stabilna, że na pewno wszystkich nie wykorzystam, ale za to dostanie je w spadku koleżanka, która rodzi w styczniu. To samo robię z próbkami jakie jeszcze czasami dostaję, mam pieluchy - oczywiście w rozmiarze zbyt małym, bo tak mi wysłali, witaminy, których młoda nie zdążyła zużyć. I to wszystko pójdzie do nowego małego właściciela. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym sprzedać coś co wygrałam, i starałam się żeby to wygrać, bo chciałam mieć dla siebie. Ale ludzie są coraz bardziej interesowni, władne dziecko niektórzy by sprzedali jakby się dało :/

2013-11-12 11:44

Myślę, ze dobrym zabezpieczeniem przed sprzedażą produktów testowanych, było by umieszczenie na tych produktach informacji Tester - Kiedyś widziałam takie perfumy, ale czy to by spowodowało zmniejszenie sprzedaży nie uczciwych ludzi, myślę że nie, Pomysł zapodaje, bo moze redakcja to wykorzysta;)

2013-11-12 09:49

Dziewczyny, sprawdziliśmy, to nie jest nikt z naszego forum. Jest to osoba, która testowała laktator jako wygraną w konkursie innego serwisu.

2013-11-11 15:25

Kilka dni mnie nie było a tutaj takie starcie. Kurcze powiem wam szczerze, ze nie raz się stykam z ofertami i licznymi promocjami na allegro i nie raz już się zastanawiałam skad je ludzie mają, ale moze tak jak piszecie ludzie po prostu mają taki chwyt zarobkowy. To przykre bo faktycznie niektórych nie jest stać na dobry sprzet w tym przypadku laktator, a tutaj przypuszczalnie ktoś puszcza swoją nagrodę na sprzedaż. Jakiś czas temu sama wygrałam laktator miałam go zatrzymać na kolejną ciążę, jednak okazało się ze rodzina się powiększyła i trafił w dobre ręce dla kogoś komu był w danej chwili bardziej potrzebny niż mi. Sprzedaż w celu zarobkowym, to już zależy od czystego sumienia wobec innych użytkowników i spokoju samego siebie, ale tak jak pisała Agulka nagrody przyznawane sa nie tylko na Lovi ale również na innych portalach czy konkursach i cieżko jest tutaj stwierdzić kto to wystawił na allegro, po kolorach smoczka sugerowałabym chłopca. Ale to chyba sama chęć wygrania czegoś nakręca niektóre osoby, aby coś wygrać nie koniecznie potrzebnego w danej chwili. Pomijając fakt nie zbyt uczciwych, jestem bardzo zadowolona z nagród jakie otrzymuję od Lovi, są one naprawdę godne polecenia a wykonanie i pomysłowość godna uwagi,

2013-11-11 13:47

lipka nie do końca pech chciał, bo lovi posługuje się znanymi kryteriami przyznawania nagród. Wszystkie nagrody przyznanie są pomocnym mamom. Może jest tak, że dla kogoś forum stanowi forme zarobku?