Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY DLA FORUMOWICZÓW SIERPIEŃ 2013 r.

Data utworzenia : 2013-09-04 14:34 | Ostatni komentarz 2013-10-02 08:43

Redakcja LOVI

8394 Odsłony
64 Komentarze

Witajcie, wiadomość od członka Jury po debacie – „Powiem szczerze, myślałam, że będzie łatwiej, bo przecież mieliśmy do dyspozycji 10 nagród, a nie 5 jak do tej pory. Nie było.” Na szczęście jednak udało im się. Przedstawiamy zwycięzców sierpniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI. Proud Mommy lipka166 Agulka Kaajkaa Marta1984 mamunia maalgorzataa SamantKa Anita-1981 dariolka195 Zwycięzcy otrzymują zestaw składający się z produktów LOVI: kubka treningowego, dwóch kubków niekapków i termoopakowania. A że wybór był trudny, gorące dyskusje, Jury zdecydowało przyznać także wyróżnienia, a osoby wyróżnione nagrodzić termoopakowaniem LOVI. Wyróżnienia w sierpniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników otrzymują: Carol86 Tatko K.Filarowska M.Rudnik monika_b Zwycięzcom i wyróżnionym ogromnie gratulujemy :) Wszystkim dziękujemy za aktywność i prosimy o więcej :) To jeszcze nie koniec, w tym miesiącu mamy dla Was nie lada niespodziankę :) Jako Redakcja mamy wielką przyjemność pośredniczyć w wysyłce przepięknych i milutkich Przytulaczków – Pocieszaczków, które własnoręcznie zrobiła i przesłała nam do przekazania dalej jedna z Was, Użytkowniczek Forum, a raczej Forumowych Cioć :) Carol86, K.Filarowska, bialutka91, monika_b, Katarzyna 27 – spodziewajcie się milusińskiej paczki :) Cioci obdarowującej bardzo dziękujemy :) Pozdrawiamy serdecznie Redakcja LOVI

2013-09-04 16:29

O tak lipka! Trzeba będzie zorganizować zjazd Mamusiek LOVI :) Ja deklaruję, że zrobię pleśniaka :)

2013-09-04 16:05

Ja również bardzo dziękuję i cieszę się bardzo tym bardziej ze to druga nagroda pod rząd i tak szczerze powiem ze nie spodziewałam sie. Milo mi że moje porady są pomocne i cieszę sie ze Was mam i spotkałam na swojej drodze. Dziękuję redakcji i Wam dziewczyny za to ze jesteście. W tym miesiącu jest super nagroda i nie ukrywam ze zależy mi na niej ale wiem ze nie tylko mi i życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki. Fajnie ze na nazym forum jest taka mila ciocia która pamięta o innych mamach i naprawdę to mile. Powiem w tym miejscu ze sie wzruszyłam, ze przez internet można spotkać tyle ciekawych i przemiłych osób. Moze kiedyś bedzie nam dane w większym gronie sie spotkać. Ale sie rozpisałam. Ale tak jakoś mnie wzięło... Jeszcze raz dziękuję i gratuluje wszystkim nagrodzonym. :-)

2013-09-04 16:01

dziękujemy za nagrody na pewno się przydadzą;) zwłaszcza że mamy nowego członka rodziny ;)

2013-09-04 15:45

Super. Ślicznie dziękuje cioci obdarowującej. Szczerze to dobrze, że nie zostałam wyróżniona bo tych kubków to już cała masa w domku, a tak to inne mamy się będą cieszyć;) Już nie mogę się doczekać tej ,,milusińskiej paczki". Dominik na pewno się ucieszy. To będzie jego pierwszy prezencik;)

2013-09-04 15:38

Ojej jak się cieszę! Mnie też bardzo poprawiliście nastrój bo po południu ząb mnie rozbolał i jutro mam wielką nieprzyjemność spotkania z wiertłem. Ale póki co mam radochę :D Forum to już dla mnie miejsce nie tylko wymiany opinii ale i spotkania ze znajomymi Ciociami :) Wszystkim serdecznie gratuluję, a Ciocię od przytulaczków szczerze podziwiam za taki gest!

2013-09-04 15:21

Bardzo dziekuje i gratuluje wygranym :) a cioci obdarowujacej rowniez szczerze dziekujemy :) no musze przyznać, ze kubków niekapkow zazdroszczę wam dziewczyny, niemniej jednak zasluzylyscie bo nie raz dla mnie bylyscie/jestescie pomocne :D niezmiernie sie ciesze i mam nadzieje, ze dalej będę pomocna :) pozdrawiam

2013-09-04 15:13

Bardzo,ale to bardzo dziękuję w imieniu swoim i córeczek:)Gratuluję Wszystkim i dziękuję,że jesteście:)

2013-09-04 15:04

Nie spodziewałam się - ale się cieszę!: )))) Redakcja bardzo poprawiła mi humor i uszczęśliwiła w dniu dzisiejszym za co bardzo serdecznie dziękuję!: ) Czuje się bardzo pomocna i mam nadzieję, że i w tym (już mamusiowym; )) miesiącu również nie zawiodę: )