Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY DLA FORUMOWICZÓW SIERPIEŃ 2013 r.

Data utworzenia : 2013-09-04 14:34 | Ostatni komentarz 2013-10-02 08:43

Redakcja LOVI

8395 Odsłony
64 Komentarze

Witajcie, wiadomość od członka Jury po debacie – „Powiem szczerze, myślałam, że będzie łatwiej, bo przecież mieliśmy do dyspozycji 10 nagród, a nie 5 jak do tej pory. Nie było.” Na szczęście jednak udało im się. Przedstawiamy zwycięzców sierpniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI. Proud Mommy lipka166 Agulka Kaajkaa Marta1984 mamunia maalgorzataa SamantKa Anita-1981 dariolka195 Zwycięzcy otrzymują zestaw składający się z produktów LOVI: kubka treningowego, dwóch kubków niekapków i termoopakowania. A że wybór był trudny, gorące dyskusje, Jury zdecydowało przyznać także wyróżnienia, a osoby wyróżnione nagrodzić termoopakowaniem LOVI. Wyróżnienia w sierpniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników otrzymują: Carol86 Tatko K.Filarowska M.Rudnik monika_b Zwycięzcom i wyróżnionym ogromnie gratulujemy :) Wszystkim dziękujemy za aktywność i prosimy o więcej :) To jeszcze nie koniec, w tym miesiącu mamy dla Was nie lada niespodziankę :) Jako Redakcja mamy wielką przyjemność pośredniczyć w wysyłce przepięknych i milutkich Przytulaczków – Pocieszaczków, które własnoręcznie zrobiła i przesłała nam do przekazania dalej jedna z Was, Użytkowniczek Forum, a raczej Forumowych Cioć :) Carol86, K.Filarowska, bialutka91, monika_b, Katarzyna 27 – spodziewajcie się milusińskiej paczki :) Cioci obdarowującej bardzo dziękujemy :) Pozdrawiamy serdecznie Redakcja LOVI

2013-10-02 08:43

Samantka, jak miło, że masz piec:) Nie wiem, jak Tobie z nim, ale jestem z moich zadowolona, mimo, że dużo czasu to pochłania. Moja starsza córka to się do pieca przytulała w zimie ze słowami "kocham cie, mój piecu".:)my obiady robimy/lub sam mąż/ wieczorami, na dzień następny. Tak nam wygodniej.

2013-10-01 23:01

Agulka ja z Małym śpię niestety do 10 ale jak wstanę to już zaczynam robić obiad by był na tą 18; ) W międzyczasie właśnie pranie, sprzątanie, prasowanie, jakiś spacer, rozpalenie w piecu no i oczywiście mój synek, który na szczęście jeszcze większość czasu przesypia; ) Chciałabym znaleźć trochę czasu dla siebie - nawet dla Was, bo czasem jak usiądę, by odpocząć to dopiero o tej godzinie jak dziś, czyli ok. 23..

2013-10-01 21:17

No, no, tylko bez takich, że ktoś czuje się niezorganizowany, bo uszyłam zabawki. Mnie w domu dużo robi mąż. Lubi gotować, więc czasem odpada mi obiad, czasem wpadnie babcia, to mi dziewczynki na spacer weźmie, a ponieważ szycie mnie odpręża, to czasami siądę do maszyny. Nie robię całej zabawki za jednym zamachem. Jednego dnia sobie wymyślę, drugiego wytnę z materiału, innego z kolei zszyję. Teraz zabrałam się za strój pietruszki dla starszej córy i już go dziubię od półtora tygodnia (chyba). W gotujecie i pieczecie-ja nie. Ja nie wiem, jak Wy ogarniacie to wszystko?

2013-10-01 15:14

Ciociu Agulko, przepraszam, że dopiero teraz, bardzo dziękujemy za przytulaczka, mi mojemu synkowi bardzo się podoba, to cudowny gest z Twojej strony, jesteś super ciocią :) Pozdrawiamy

2013-09-29 21:53

Agulka, jak sobie myślę, że Ty przy dwójce dzieci znajdujesz czas na takie "akcje" to ja czuje się totalnie niezorganizowaną osobą bo nie mam czasu na nic :(

2013-09-29 21:10

Lipka-dziękuję, ale wiesz...na razie była to jednorazowa akcja...a przecież w tym miesiącu znów się choróbska posypały i warto byłoby kogoś pocieszyć...i zawsze ktoś niestety może poczuć się pominięty...

2013-09-28 07:06

No to Agulka bardzo piękny gest z Twojej strony. Naprawdę aż miło się robi kiedy dowiadujemy się ze są jeszcze ludzie, którzy pomagają drugiemu bezinteresownie.

2013-09-22 11:17

Dawno, dawno temu zbierałam sprawności harcerskie i między innymi była tam "pomocna dłoń":) Lubię takie hece:) Wiecie mam nadzieję, że nic by się nie udało bez pomocy Redakcji.