Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

NAGRODY DLA FORUMOWICZÓW CZERWIEC 2013 r.

Data utworzenia : 2013-07-04 23:26 | Ostatni komentarz 2013-07-29 22:21

Redakcja LOVI

4583 Odsłony
26 Komentarze

Kochani, w tym miesiącu postanowiliśmy zaszaleć z nagrodami. To dzięki Waszej wspaniałej aktywności. Do dzieła :): Wybranymi przez Was laureatami czerwcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum są : mamuśka olciaa marthoolka K.Filarowska Anita-1981 Laureatami wybranymi przez jury LOVI są: A.Chalat Dominika.Dziedz Agulka Mamunia Monika_b 10-ciu laureatów otrzyma silikonową butelkę wielofunkcyjną, łyżeczkę w większym przepływem i podgrzewacz żelowy. Przyznaliśmy specjalną nagrodę niespodziankę dla Karoliny.Bruzik. Karolina, zajrzyj do maila, a dowiesz się, co to jest :-) Wyróżnienia w postaci silikonowej butelki wielofunkcyjnej i łyżeczki z większym przepływem powędrują do: bialutka91 Kaajkaa M.Lachowicz M.Wierzchowska Proud Mommy petronela.w Życzymy udanego testowania :) Redakcja LOVI

2013-07-29 22:21

mamunia życzymy, żeby jutro było ok :) i nic na siłę :) będziemy wdzięczni za dodanie opinii w dogodnym dla Ciebie i Emilci czasie.

2013-07-29 18:03

Witam droga Redakcjo chyba nie zdążę przetestować i opisać butelki z łyżeczka do końca miesiąca:(Emilci przebijają się ząbki i jakoś nie ma ochoty testować nowości,ponadto od nocy ma podwyższoną temperaturę i dziś toleruje tylko pierś i moje ręce.Swoją drogą dobrze,że karmię piersią bo nie wiem co by jadła butelka be ,łyżeczka również:)Jak tylko mojej śmieszce wróci humorek przetestuję butelkę.Mam nadzieję,że jutro już będzie ok,pozdrawiam:)

2013-07-18 22:28

Anita-1981 cieszymy się, że udało Ci się odebrać paczkę :) a mniejsze butelki wielofunkcyjne są dostępne w naszej ofercie - o pojemności 120 ml mamunia :) życzymy Tobie oraz wszystkim laureatom miłego testowania oraz zapraszamy do opinii pisania :) Odpowiednie wątki już czekają w sekcji "Opinie testerów". Z góry dziękujemy :)

2013-07-18 17:01

Dziś wróciliśmy z wczasów,dziękuję za prezenty,przed chwilą rozpakowałam:)Niedługo zabiorę się z Emilką za testowanie:)Tak sobie myślę,że taki podgrzewacz super sprawdził by się na wczasach:)

2013-07-18 11:36

Droga redakcjo nagrodę udało mi sie odebrać w punkcie odbioru, dopiero wczoraj zerknełam na skrzynkę e-mailową a tam była informacja na temat paczki ;/ nagrody jak zawsze superowe, co do wielkości butelki to tak jak napisała Kajjka fajnie by było gdyby były nieco mniejsze np. 125ml ale to taka uwaga jeszcze przed testowaniem;)

2013-07-17 06:22

Dziękuję bardzo za informacje, teraz gdy jest taka fajna pogoda większość czasu jesteśmy na spacerach co do profilu już uzupełniłam dane;-)

2013-07-16 21:35

Anita-1981 wszystkie nagrody zostały wysłane, więc do Ciebie także pukał kurier. Uzupełnij, prosimy, numer telefonu w profilu użytkownika. Gdy wróci paczka wyślemy ją raz jeszcze, i tym razem kurier będzie miał szansę się z Tobą skontaktować :)

2013-07-16 21:04

A ja mam pytanie czy wszyscy otrzymali już nagrody? Bo nie wiem czy to wina częstych spacerów czy poprostu kurier jeszcze nie dotarł pod moje drzwi;-)