Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Łóżko dla 2-latki

Data utworzenia : 2017-10-16 08:08 | Ostatni komentarz 2018-08-02 16:40

kika07645

1789 Odsłony
36 Komentarze

Cześć dziewczyny. Wiem, że na Was zawsze można liczyć, więc mam takie pytanie. Jakie wybrałyście łóżko po pierwszym łóżeczku szczebelkowym lub turystycznym ? Moja córka jest na etapie wychodzenia z łóżeczka górą, także myślę, że święty czas kupić jej drugie. Mile widziane zdjęcia lub linki do łóżek, które macie i polecacie :)

2018-08-02 16:40

Wszystko zależy od dziecka, ale przewaznie to jest pomiędzy 2 a 3 rokiem życia. Niektóre dzieci same zdecydują,ze chcą już spać na swoim, inne niby chcą a cały czas potrzebują tej bliskości rodzica i będą przychodzić do nas do łóżka. Mój młodszy synek śpi z nami, on jest zupełnie inny od starszego, jest taki przytulasek i jak zasypia to dosłownie łapie mnie za szyję, mocno się przytula i tak śpi, potem żeby jemu i mi było wygodniej, odklejam go od siebie, ale śpi z nami, nie zabraniam mu tego, widocznie tego potrzebuje. Starszy już jest inny, już nie potrzebuje tylu uczuć jeśli chodzi o sen. On idzie spać i tyle, buzi na dobranoc i koniec, nawet nie chce żebym go tam jakoś bardziej ściskała czy całowała. Każde dziecko inne, ważne, żeby nic nie robić na siłe. Co do materaca, zgadzam się, dobry materac to podstawa, łóżeczko ważne tylko żeby miało zabezpieczeniem, żeby dziecko nie spadło.

Konto usunięte

2018-08-01 09:19

Polecam ogólnie zainwestowanie w wygodny i dobry materac. NIe powinno sie na tym oszczędzać bo dziecko cały czas sie rozwija i powinno mieć materac, który bedzie odpowiedni dla kręgosłupa.Wbrew pozorom najlepsze sa materace twarde i średnio twarde. A nie materace miekkie.... Ze swojej strony polecam zerknąc sobie na kolekcję mebelków North od Meblarni: http://meblarnia.com.pl/c/1593/north-kolekcje-mebli.html Meble jasne, w stylu angielskim. Mozna tam kupić stylowe biureczko czy łózko dla malucha.

2018-05-08 13:54

Siostra kupiła teraz córce takie z regulowanym wydłużeniem łóżka, które rośnie wraz z dzieckiem :) a malemu zmieniła łóżko jak miał 2,5 gdzieś ;)

2018-05-08 13:37

Młodsze rodzeństwo to jest dobry argument, wówczas starszak czuje się taki dorosły że przechodzi na nieco większe łóżko i zwalnia maluszkowi swoje niemowlęce łóżeczko.

2018-05-08 11:36

emmkao córka przeszła dokładnie jak miała 2 lata i 5 miesięcy. Przy okazji remontu kupiliśmy jej nowe łóżko z barierką i od razu oddała łóżeczko siostrze :) I nawet pomijając rodzeństwo u nas był to taki akurat czas na zmianę, bo córce chyba ciasno powoli się już robiło w łóżeczku, chociaż jest bardzo szczupła.

2018-05-07 11:33

Dziewczyny, kiedy Wasze pociechy przeszły z łóżeczka niemowlęcego ze szczebelkami do takie łóżko dla większych dzieci?

Konto usunięte

2018-03-01 11:38

Czasami warto jest zastanowić sie nad kupnem mebla dla dorosłego. Dziecko szybko rośnie i zanim się obejrzycie to już będziecie musieli wymieniać łózko na wieksze. Dlatego też jestem zdania,ze nie ma sensu kopować drogich drewnianych mebli,które będą służyly maksymalnie 2-3 lata. Proponowałabym zajrzeć sobie do tego sklepu: https://zamowmeble.pl/28-meble-mlodziezowe/ Jest tutaj sporo mebli młodzieżowych.W tym również mniejsze tapczaniki dla maluchow.

2017-11-07 18:30

Ewcia88 też mam takie zdanie :)