Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Popularny otulacz muślinowy lub bambusowy

Data utworzenia : 2017-07-09 10:46 | Ostatni komentarz 2018-12-13 15:02

Aleksandra91

6944 Odsłony
136 Komentarze

Nie znalazłam konkretnej odpowiedzi co do mojego pytania to piszę. Zastanawiam się, czy do wyprawki noworodkowej tak na prawdę jest potrzebny otulacz muślinowy, bambusowy a może muślinowo - bambusowy. Jest kilka firm, które wiodą prym w tej dziedzinie, jest też podział na te markowe typu may lily lub bardziej dostępnej cenowo smiki. Czy to na prawdę ma sens i jest takim must have przy noworodku. A może wystarczy pielucha muślinowa bez wariactwa i tak wyprawka wiele Nas kosztuje a tu dokładamy kolejny koszt. Macie jakieś spostrzeżenia w tej dziedzinie, może do polecenia jakieś konkretne otulacze?

2018-12-13 15:02

Uważam że otulacz jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Dla mnie osobiście pieluszka jest od innych rzeczy :) nie do konstruowania z niej wszelakiego rodzaju osłon :)) Oczywiście jeśli zakupić taki otulacz lub inne artykuły pieluszki, kocyki to tylko z certyfikatami przynajmniej OEKO lub artykuły z bambusa. Ja polecam z czystym sumieniem zakupy w momforbaby.pl

2018-06-11 11:27

teraz na te upalne dni to otulcz jest rewelacyjny, przewiewny i chroni od słońca i wiatru, kocyk za grubaśny :P

2018-06-09 08:00

My też mamy taką dużą pieluszkę bambusową, w zasadzie to taki kocyk, w dotyku rewelacja, a i do owijania na początku się przyda.

2018-06-08 20:43

Ja otulacza nie kupowałam ale mam kocyk i i dwie pieluszki bambusowe muszą wystarczyć jeśli chodzi o ten materiał ;)

2018-06-08 09:55

właśnie firm jest wiele i jakości również, a co wybierzemy to na dobrą sprawę zależy od Naszego budżetu :)

2018-06-07 23:37

Starszak ma bambusowy la millou a młodszy jakiś taki tani z allegro - różnicy nie widzę. A czy warto - użytkownik starszak mówi, że jest mięciutkie i się przytula, a pielucha zwykła tetrowa jest dla niego za szorstka, więc jak dla mnie to warto się zaopatrzyć. My korzystamy.

2018-06-07 18:13

finalnie kupiliśmy otulacz bambusowy polskiej marki :) jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, synek praktycznie od razu zasypia kiedy się w niego wtuli.

2018-06-06 09:11

Na Mamissimie są sliczne otulacze. Fakt nie są tanie, ale przynajmniej są wykonane z dobrych jakościowo materiałów.