Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Body:)

Data utworzenia : 2017-07-04 23:29 | Ostatni komentarz 2019-04-28 10:00

syletita

7925 Odsłony
205 Komentarze

Hej dziewczyny. Gdzie kupujecie dla swoich maluchów body? Pytam, bo do tej pory w body zaopatrywała mnie siostra mieszkająca w UK- wiadomo- Primark, wielopaki za niewiele. Niestety nie jestem z nich zadowolona- szybko robią się szersze niż dłuższe. Kompletuję powoli garderobę na jesień i myślę nad kupnem jednak innych. Gdzie najlepsze w przestępnych cenach?

2017-07-05 14:02

W pepco jest tanio, i sama tam czasem kupuję, ale jakość średnia. Świetne body są w cocodrillo ale sama tam nie kupuję, bo drogo, ale dziadki czasem coś przyniosą... w kiku jakość lepsza niż pepco, no i tanio. Jeszcze jest textil market, również tani. Ja jeszcze lubię ubranka z Lidla, też tanie i dość fajna jakość...

2017-07-05 13:58

Kupuję głównie w Pepco i w Smyku, czasami w C&A. Wszystkie wydają się być miłe w dotyku i dobrze wykonane, Niestety na razie wszystko czeka na Maluszka, także nie powiem jak ubranka zachowują się po praniu i w użytkowaniu.

2017-07-05 13:34

ja także polecam Pepco. Wszystkie ubrania nie za drogie i nawet sa dobrej jakości. Lubie tam kupować. nawet jezeli ciuszek sie spierze czy rozciagnie to nie szkoda tych paru zlotych zeby kupic drugie ;-)

2017-07-05 11:39

Ja akurat z body z pepco nie byłam zadowolona chociaż uwielbiam ten sklep . Body dobre ma c &a i 5 10 15. Najlepiej trafia na wyprzedaże bo tak to dość drogie zwłaszcza z tego drugiego sklepu. Allegro tak ale trzeba dokładnie czytać bo jakościowo różnie bywa

2017-07-05 11:00

Ja polecam Pepco :-) Są tanie i dobrej jakości :-) Dużo osób chwali też Kik. Można spróbować znaleźć coś w internecie, jest wiele sklepów, ewentualnie na allegro, sama tam buszowałam bo dużo pięknych ubranek można tam kupić :-)