Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Body:)

Data utworzenia : 2017-07-04 23:29 | Ostatni komentarz 2019-04-28 10:00

syletita

7926 Odsłony
205 Komentarze

Hej dziewczyny. Gdzie kupujecie dla swoich maluchów body? Pytam, bo do tej pory w body zaopatrywała mnie siostra mieszkająca w UK- wiadomo- Primark, wielopaki za niewiele. Niestety nie jestem z nich zadowolona- szybko robią się szersze niż dłuższe. Kompletuję powoli garderobę na jesień i myślę nad kupnem jednak innych. Gdzie najlepsze w przestępnych cenach?

2019-04-28 10:00

Ja kupuję bodziaki tylko w moim ulubionym sklepie: https://moocha.pl/kategoria-produktu/bodziaki/ Często dają spore rabaty!

2017-11-06 21:16

Body zapinane na plecach nie przeszkadzają właśnie ale dziecko musi być już w miarę mobilne a przynajmniej siedzieć. Jeśli jest to noworodek czy nie niemowlak to nie jest to dobre rozwiązanie.

2017-11-05 23:42

Ja dziewczyny te body dostałam od kogoś na przywitanie. Jeszcze są za duże więc czekają na swoją kolej. I chyba wypadną jak mała już usiądzie więc gdyby coś to nie będzie problemu. Choć to zapięcie nie jest jakieś grube czy coś.... Teraz jest noc wyprzedaży w 5-10-15 ;)) warto wiedzieć że u nich promocje wchodzą o 14 ;) więc można sobie kontrolować i jak tylko wskoczą to niestety ale trzeba się spieszyć to fakt ;)))

2017-11-04 10:15

No tak. Ja tak pomyślałam o swojej sytuacji gdy dziecko nawet nie siedzi bo ja dopiero wyprawke kompletuje. Dlatego od razy pomyślałam o tych zapieciach z tylu :-).pozniej to rzeczywiście bez różnicy :-)

2017-11-04 09:34

Mialam kilka sztuk ubranek zapinanych na plecacj i powiem Wam szczerze, że nie zalozylam ich wcale gdy synek byl malutki. Leżał na plecach wiec te zapiecia by tylko go uciskały. Teraz juz na to nie zwracam uwagi. Ewcia śliczne ubranka. Oby dlugo posłużyły. I masz racje w 5.10.15 najlepiej kupować na wyprzedażach mozna dostac fajne ubranka za grosze. Szkoda tylko że wtedy rozmiarkowka jest przebrana i nie każda rzecz dostaniemy. Co do bodow z lidla to nie zauwazylam na razie żeby sie "rozjeżdzaly" pod szyją. Te z pepco po pierwszym praniu od razu mają ogromny dekolt, z lidla na razie są w porzadku.

2017-11-03 20:48

No wlasnie ja tez widzialam sporo takich bodziakow i wydaje mi sie ze sa niewygodne dla dziecka dlatego zadalam.to pytanie. Ja mam w sumie tylko jeden taki bodziak i chyba wiecej takich nie kupie.

2017-11-03 20:15

Ewcia88 ten bodziak z Bambi to H&M? Śliczny jest. Te zapięcia z tyłu jak dziecko tylko leży nie są zbyt trafionym rozwiązaniem i raczej tylko na wyjścia się nadają, chwilę w nich pochodzić i zdjąć. Co innego jak dziecko już siedzi, wtedy aż tak niewygodne nie są. Ale mnóstwo bodziaków dla dziewczynek, czy nawet bluzeczek, ma właśnie takie zapięcia na plecach. Kompletując wyprawkę starałam się unikać, ale się nie da :)

2017-11-03 15:08

Ewcia a dziecku nie przeszkadzaja te zapiecie z tylu? W tych bodach z kolnierzykiem?