Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Gdzie kupić pościel?

Data utworzenia : 2017-06-14 09:58 | Ostatni komentarz 2019-03-13 10:39

wioletta_roman

995 Odsłony
10 Komentarze

Witam, poszukuję aktualnie pościeli dla mojego maluszka i nie bardzo wiem na co zwraca uwagę- poszukuję czegoś bezpiecznego ale i nie zbyt drogiego. Chciałam zapytać czy macie jakieś rady gdzie kupować, na jakie rzeczy zwracac uwage... czy można spokojnie kupic na przykład na http://poscielove24.pl/

2019-03-13 10:39

No właśnie z tą stroną trzeba uważać. Bo faktycznie jest tam bardzo wiele dobrych inspiracji, którymi można sugerować się wybierając pościel dla maluszka.... Jednak nie powinno być to wszystko. Najlepiej moim zdaniem zwracać uwagę na jakość wykonania pościeli oraz to jakie właściwości ma materiał. Powinien być wytrzymały wykonany z naturalnych materiałów ( najlepsza jest bawełna) oraz oddychający Polecam zajrzeć sobie tak poza tym do Trilli: https://www.trilli.pl/ochraniacz-pikowany-na-cale-lozeczko-120x60-szary-p-816.html - w sklepie jest bardzo duzy wybór ciekawych wzorów poscieli oraz ochraniaczy na lóżeczko dla maluchów. Nie polecałabym rezygnacji z ochraniacza z uwagi na to, że bez niego dziecko może się w łożeczku zadrapać.

2019-02-22 17:31

Na homebooku widziałam całkiem fajne i niedrogie. Jeśli jesteś ze Śląską, to w Siemianowicach na centrum jest też taki mały sklepik z bardzo fajną i dobrej jakości pościelą.

Konto usunięte

2019-02-22 10:27

Sama ostatnio zamawiałam pościel do sypialni w tym sklepie, tak wiec jeśli szukasz pościeli dla siebie w dobrej cenie, możesz sobie zerknąć: https://firanio.pl/posciel Maja tam tradycyjne wzorzyste modele , ale również mozna kupić pościel 3d ( i to taką prawdziwą 3d, a nie te udawane jakie można znaleźć na allegro - uważaj na takie sklepy bo czasami przychodzi coś zupełnie innego niż jest pokazane na zdjęciu reklamowym na aukcji....) Tak jak tutaj powyżej piszą, polecam dla rodziców zainwestować w pościel z bawełny satynowej. A nie z syntetycznych materiałów.Bawełna satynowa jest przyjemna w dotyku, jednocześnie przepuszcza wilgoć oraz powietrze, tak więc jest o wiele zdrowsza niż syntetyki.

2019-02-21 12:56

Szukam sklepu w którym kupię pościel na prezent dla rodziców na rocznicę. Doradzicie gdzie szukać?

2017-06-21 09:01

Myślę, że to ewidentnie reklama, aniżeli faktycznie oczekiwanie na porady, ale cóż. Jeśli chodzi o pościel to najważniejsze by była to bawełna. Jedną pościel kupiłam na allegro, a kolejne uszyła babcia i jakościowo zdecydowanie lepiej samemu wybrać tkaninę, najlepiej na żywo.

2017-06-16 22:13

Jeden komplet pościeli kupiłam w sklepie stacjonarnym w moim mieście a drugi zamówiłam na allegro. Oba komplety mam nie używane bo kołdry nie używam bo i wiele bardziej wolę kocyk zimą z wypełnieniem a latem cienki bądź pieluszkę.

2017-06-15 20:45

Ja kupiłam jeden komplet w hurtowni dziecięcej przy okazji kupowania łóżeczka a drugi na zmiane na Allegro :)

2017-06-15 17:46

Znalazłam cudowną krawcową w swojej okolicy, uszyła Nam komplet do łóżeczka (ochraniacz, podusia, kołderka), rożek, zestaw do wózka (motylek i kocyk) oraz maskotkę w kształcie kotka. Prześcieradło na gumce mają fajne w ikei, dwie sztuki, my mamy białe i niebiesko-miętowe. Wszystko jest bardzo przyjemne w dotyku, delikatne a przede wszystkim bawełniane, można prać w 30 stopniach i nie dzieję się z tym nic niepożądanego. Może warto poszukać krawcowej z polecenia w swojej okolicy :)