Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Lampka do pokoju dziecka

Data utworzenia : 2017-06-08 20:09 | Ostatni komentarz 2024-01-29 22:30

A.Wieszczycka

5492 Odsłony
109 Komentarze

Zastanawiam się nad zakupem lampki do pokoju, w którym będzie spało dziecko. Na chwilę obecną jest to również sypialnia moja i męża. Zależy mi na tym, aby lampka dawała bardzo bardzo delikatne światło. Chodzi jedynie o to, aby wstając na nocne karmienie nie robić tego po omacku lub co gorsza zapalać górne światło drażniąc oczy nie tylko dziecka, ale i swoje i męża. Ewentualnie jaką wybrać żarówkę?? Nie chciałabym wydawać mnóstwa pieniędzy. Dodam, że lampka do kontaktu odpada... Niestety wszystkie kontakty są za meblami. Z góry dziękuję :)

2017-06-08 21:30

W Ikea są fajne lampki i niedrogie, warto tam zajrzeć. Były w kształcie księżyca, chmurki, kwiatuszka, serduszka i chyba słoneczka.

2017-06-08 21:28

Również mam lampkę z Ikea, kwiatek jest rewelacyjna ;)

2017-06-08 21:09

Ja mam zwykłą lampkę tylko przygaszoną. Nie jest może idealnie, ale nie mam czasu wyrwać się do sklepu poszukać czegoś fajnego, a jak już jestem gdzieś to zapominam o lampce i tak właśnie jest z moim roztargnieniem że już 4 miesiąc minął a ja dalej bez fajnego światełka.

2017-06-08 20:29

Ja mam z ikei w kształcie chmurki. Daje fajne rozproszone światło. Była bardzo tania też.

2017-06-08 20:20

Sa fajne lampki Led ostatnio w biedronce były :-) dodaje zdjęcie u mojej corki świeci tylko ze jest na baterie qiec zakupilam tez akumulatorki zeby nie wymieniac :-) daja delikatnie swiatelko :-) mam tez rozne lampki nocne typowe dla dzieci z projektorami i innymi dypsami ale one nie daja takiego swiatelka ktore by mi odpowiadalo bo komode mam kawaleczek od lozeczka a nad lozeczkiem tez by mozna było powiesic ale to trzeba woercic albo specjane rzepy kupowac :-) a takie lampki sa drogie a tą w bierdonce kupilam chyba za 9 ,99 zl :-) takze nie majatek ;-)