Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Zabawki do ogrodu

Data utworzenia : 2017-04-07 10:38 | Ostatni komentarz 2019-01-11 15:36

Mama_Arka_Martynki

1798 Odsłony
23 Komentarze

Robimy z mężem mini placyk zabaw, póki co jest tylko piaskownica. Dziś przyjedzie duża chustawka drewniana. Mamy też domową chustawkę na stelażu. I to tyle. Może podpowiecie czym dzieci Wasze się bawią, może plastikowa mini zjeżdżalnia? Jakie macie o niej zdanie? Jakiś domek może wart polecenia?

2017-04-07 12:56

Huśtawka super, tam możesz jeszcze z boku przyczepić huśtawkę plastikową dla maluchów.

2017-04-07 12:49

MAM, może być i jednoosobowy, ale Martynka zaraz urośnie i będziesz musiała dokupić drugi :) My mamy takiego bujaczka : https://bujaczek.com.pl/pl/p/LT-Bujak-Kon-na-Biegunach-Rozowy/1641 Hania na nim wariuje, że sama jestem w szoku jak ona się na tym buja. Mi się podobają domki i plastikowe ale z tych lepszych co zaraz się nie rozwalą bo wiadomo jak to dzieci szaleją i drewniane.

2017-04-07 12:49

Oto nasz placyk, trawa jeszcze nie zweszła po przesadzaniu roślin. Miejsca niewiele, ale damy radę, mąż chce zrobić jeszcze stół: kupić deski i przybic do pniaka,

2017-04-07 12:39

Kurcze pisałam i mi przeskoczyło na inną stronę, no więc od nowa. Chustawka właśnie przyjechała, świetna jest, ma miejsce na chustawke dla dzieci. Co do polecanego wątku to pomyślałam o plastikowym domku, lepszy niż drewniany jeśli chodzi o zachowanie czystości. Moona fajny pomysł z bujakiem ale u mnie to raczej dla jednego dziecka lepszy bo Martynka ma dopiero 4 miesiące

2017-04-07 11:36

MAM, ja też polecam zjeżdżalnie, dzieci na niej zawsze szaleją. Trampolinę, zabawki plastikowe np.taczka, samochód traktor z przyczepką, bujaka plastikowego na dwoje dzieci. Domek plastikowy, drewniany może służyć do zabawy a wieczorem do pochowania zabawek. Na lato basen.

2017-04-07 11:32

Dzięki za wątek, niestety w tel nie działa mi lupka. Chyba zdecyduje się na tą zjeżdżalnie ;)

2017-04-07 10:56

My mamy mini plac zabaw,w którym znajduje się zjeżdżalnia,dwie huśtawki ,piaskownica,trampolina i kilka plastikowych zabawek(rowerek,pchacz,traktorek,taczka).Marzy mi się jeszcze drewniany domek dla dziewczynek.Natomiast domek plastikowy nadający się do ogrodu mamy w pokoju-i córka się w nim bawi przez cały rok. MAM zjeżdżalnie bardzo polecam,bo mimo ,że dla mojej starszej córki jest już za mała to nadal na niej zjeżdża i ma z tego ogromną frajdę. Podobny wątek o zabawkach ogrodowych: http://lovi.pl/pl/forum/13/2268