Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Zabawki do ogrodu

Data utworzenia : 2017-04-07 10:38 | Ostatni komentarz 2019-01-11 15:36

Mama_Arka_Martynki

1797 Odsłony
23 Komentarze

Robimy z mężem mini placyk zabaw, póki co jest tylko piaskownica. Dziś przyjedzie duża chustawka drewniana. Mamy też domową chustawkę na stelażu. I to tyle. Może podpowiecie czym dzieci Wasze się bawią, może plastikowa mini zjeżdżalnia? Jakie macie o niej zdanie? Jakiś domek może wart polecenia?

2019-01-11 15:36

Skoro jesteśmy w temacie ogrodu to zapytam - jakie do siebie do ogrodu kupiliście meble? Tutaj https://gardenspace.pl/t/patio-meble widzę że jest teraz duży wybór, dawno sie nie interesowałam w temacie ale dużo się zmieniło. Także polećcie coś fajnego i solidnego, na lata.

2017-04-21 19:36

Coś ty w bloku hamak? chociaż w jednym z odcinków Szelągowskiej widziałam taki fotel a'la hamak Ja myślę o trampolinie, jeszcze nie wiem czy dużą czy małą, tutaj mam niezłą ofertę, coś wybrać trzeba dla mojego miłośnika skakania po kanapie, niech się latem przeniesie do ogrodu ;) http://www.ldtpolska.pl/ Tylko czy ja będę miała taką dużą gdzie postawić? może 250cm wystarczy mojemu skoczkowi i zmieścimy w ogrodzie to cudo. A wiadomo wyskakany dzieciaczek lepiej spi

2017-04-17 12:06

agn_kaw, faktycznie hamak to świetny pomysł, dla mnie to taki smak dzieciństwa. Niestety mieszkając w bloku nie do spełnienia, choć widziałam, że niektórzy próbują montować nawet.

2017-04-10 18:31

Jodima a masz może zdjęcie takiego Waszego placyku, chętnie bym zobaczyła

2017-04-10 14:54

Sprawa placu zabaw przy domu nie jest taka prosta. Poświęciliśmy na to sporo czasu i pieniędzy w ubiegłym roku. Wszystko dla wnuków. Ale od początku. Przejrzeliśmy ofertę różnych zabawek dostępnych w sklepie budowlano-ogrodniczym i doszliśmy do wniosku ze podstawą wszystkiego jest odpowiednia konstrukcja "trzepaka" na którym zmieści się wszystko. Wspomniany przez was hamak, huśtawka, zjeżdżalnia, siatka do wspinania, domek, a pod nim piaskownica. Ustaliliśmy, że konstrukcja musi być na tyle trwała że materiał zamówiliśmy w tartaku. Piaskownica stanęła osobno z desek kompozytowych i specjalną plandeką (taka jak na tirach) którą również zamówiliśmy osobno. Wkrótce powstał trzepak i zaczęliśmy zastanawiać się nad domkiem. Doszliśmy do wniosku, że mimo wszystko najlepszy będzie domek plastikowy https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/plac-zabaw-dla-dzieci/domki-dla-dzieci,a252.html . Głównie dlatego ze można go zabierać ze sobą na kemping w Chorwacji, a w zimie rozkładać go w domu. Potem dokupiliśmy huśtawkę, hamak, drabinkę sznurową i zjeżdżalnię. Pojedynczo wnuki bawią się niechętnie, tylko jak są razem. Jak przychodzą sami do nas na weekend to wolą iść na plac zabaw do parku gdzie są inne dzieci. Niestety nie mamy sąsiadów z dziećmi w ich wieku więc piaskownica jest przykryta, a "trzepak" stoi bez dodatków, jedynie ze sznurem do wieszania bielizny.

2017-04-10 12:50

Chciałam mężowi kupić na 40-te urodziny hamak na stelażu, fajna sprawa, ale nie za bardzo jest już gdzie postawić takie ustrojstwo wielkie

2017-04-09 23:00

My jak tylko dorobimy się własnego domku i ogródka to jako pierwszą atrakcję zawiesimy sobie hamak :D Dla dzieciaków i małych i dużych super sprawa, stymuluje układ neurologiczny, czucie głębokie, położenie ciała w przestrzeni a niby tylko kawałek szmatki ;) No i takie wieczorki gdy dzieci już śpią z książką przy lampce na takim hamaku :))) Trampolina dla starszaków ekstra sprawa :)

2017-04-09 22:43

MAM więc trampolina u Was będzie idealnym rozwiązaniem. Arek się wyszaleje i odpuści kanapie ;) Najlepiej żeby była z siatką, która zabezpieczy przed upadkiem.